Reklamı Geç
Advert
Advert
ok
  WEB TV
ok
 • Bu da mahallenin Suriyeli polisi
  Haber videoları
  Bu da mahallenin Suriyeli polisi
 • Yaralılar Sevk edildi
  Haber videoları
  Yaralılar Sevk edildi
 • Bucak ÇAmlık Kar
  Haber videoları
  Bucak ÇAmlık Kar
 • Bucak’ta parklara kedi ve köpeklere kulübeler konuldu
  Haber videoları
  Bucak’ta parklara kedi ve köpeklere kulübeler konuldu
 • Bucak'ta kaza 1 ölü, 6 yaralı
  Haber videoları
  Bucak'ta kaza 1 ölü, 6 yaralı
 • Bucak’ta okul bahçelerine kuş yuvası
  Haber videoları
  Bucak’ta okul bahçelerine kuş yuvası
 • Bucak'ta yeni açılan sondaj içme suyu verildi
  Haber videoları
  Bucak'ta yeni açılan sondaj içme suyu verildi
 • Bucak TSO’ dan Ramazanlık Yardım Paketi
  Haber videoları
  Bucak TSO’ dan Ramazanlık Yardım Paketi
NELER OLUYOR?
SPOR HABERLERİ
Muratpaşa Anadolu Lisesi başarıya odaklandı Muratpaşa Anadolu Lisesi başarıya odaklandı MURATPAŞA Anadolu Lisesi Kız Hentbol Takımı, 28 Şubat-3 Mart'ta düzenlenecek Okul Sporları Gençler Hentbol Grup Birinciliği turnuvasında şampiyonluğu hedefliyor. Muratpaşa Anadolu Lisesi Kız Hentbol Takımı, geçen yıllarda kazandığı Türkiye birincilikleri, 2008'deki dünya dördüncülüğü ile 2014'deki dünya beşinciliği sonrasında 2019 yılında da gözünü zirveye dikti. 2018-2019 Öğretim Yılı Hentbol Liseler Antalya Birinciliği müsabakalarını yenilgisiz şampiyon tamamlayan Muratpaşa Anadolu Lisesi, 28 Şubat- 3 Mart'ta düzenlenecek Okul Sporları Gençler Hentbol Grup Birinciliği turnuvasına katılmaya hak kazandı. Muratpaşa Anadolu Lisesi, şampiyonluk hedefiyle turnuva hazırlıklarına devam ediyor. Takım sorumlusu olan Beden Eğitimi Öğretmeni Nedim Kum, “Hentbol dalında okulumuza sayısız başarılar sağlayan takımımızın bu öğretim yılında da başarılı olarak Antalyamızı okul sporlarında en üst seviyede temsil etmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz″ dedi. Kum, bu süreçte desteklerini esirgemeyen öğrencilerin velilerine ve okul yönetimine teşekkür etti. Muratpaşa Anadolu Lisesi Müdürü Menderes Tur ise “Başarıda emeği geçen öğretmen, antrenör ve öğrenci sporcularımızı kutluyor, başarılarının daha üst düzeyde olmasını temenni ediyorum″ diye konuştu.  .
Korkutelili sporculardan 4 madalya
Korkutelili sporculardan 4 madalya ANTALYA'da düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası'nda Korkutelili sporcular iki birincilik, bir ikincilik ve bir üçüncülük elde etti. Antalya'da 81 ilden 2 bin sporcunun katılımıyla düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası'nda Korkutelili sporcular Amine Nur Özgen gençlerde, Elif Tarayan aynı kategoride kendi kilolarında rakiplerini nakavt ederek şampiyon oldu. Milli takım seçmelerinin de yapıldığı turnuvanın yıldızlar kategorisinde Gülay Öztürk ikinci olurken, Rabia Demir ise sakatlığına rağmen büyüklerde üçüncülük kürsüsüne çıkmaya hak kazandı. Korkuteli Belediyespor Başkanı Muharrem Yavuz ve yönetim kurulu üyeleri şampiyon kick boksçuları Korkuteli dönüşünde karşıladı..
(Özel) Cüneyt Çakır: ″VAR ile hakemler özgüven kazandı''
(Özel) Cüneyt Çakır: ″VAR ile hakemler özgüven kazandı'' FIFA kokartlı Türk hakemlerden Cüneyt Çakır, Demirören Haber Ajansı'na (.
FİRMALAR
SERİ İLANLAR