TÜRKİYE ALTINCISI MİNİKLERDEN BAŞKAN CANURAL’A ZİYARET

Gölhisar Cumhuriyet GSK’nın minik sporcuları geçtiğimiz günlerde Çanakkale’de düzenlenen minik kızlar basketbol şampiyonasında Türkiye altıncısı olarak büyük bir başarıya imza atmışlardı. Tarihi başarının mimarları minik sporcular ve antrenörleri İsmail Davaz, Gölhisar Belediye Başkanı Dr. Ramazan Canural’ı makamında ziyaret ettiler.

TÜRKİYE ALTINCISI MİNİKLERDEN BAŞKAN CANURAL’A  ZİYARET
TÜRKİYE ALTINCISI MİNİKLERDEN BAŞKAN CANURAL’A  ZİYARET Akca Halim
Bu içerik 821 kez okundu.

18 sporcunun hazır bulunduğu ziyarette açıklamalarda bulunan Antrenör İsmail Davaz; “Köyde yaşayan bu minik sporcularımız ile böylesi büyük bir başarı elde ettik. Bir şeylere inandığınız zaman neleri başarabileceğinizi herkese göstermiş olduk. Amacımız milli takımlara oyuncu göndermenin yanında çocuklarımızın mutlu olabilecekleri ve enerjilerini atabilecekleri bir faaliyet oluşturmaktır. Böylesi bir başarıyla da çalışmalarımızı taçlandırmış olduk. Tüm sporcularımı bu başarıdan dolayı kutluyorum. Ayrıca çalışmalarımızda bize her zaman destek olan Kaymakamımız Muhammet Yasin Kırcı’ya, Belediye Başkanımız Dr. Ramazan Canural’a, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah Karapınar’a da çok teşekkür ederim” dedi.

Gölhisar Belediye Başkanı Dr. Ramazan Canural konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Bu çocuklarımız inanıyorum ki, ileride daha büyük başarılara imza atacaktır. Çünkü başarının hiçbir zaman tesadüf olmadığını biliyoruz. Başarı her zaman büyük bir çalışmanın, gayretin ve sabrın ürünüdür. Minik sporcularımız Türkiye altıncısı olarak ilimiz ve ilçemize büyük gurur yaşatmışlardır. Ben özellikle bu başarının mimarı olan İsmail Davaz Hocam’ı ve minik sporcularımızı gönülden kutlar, başarılarının devamını dilerim. Bu kapsamda ilçemizde spora ve gençlerimize her zaman destek olacağımızı bir kez daha belirtmek istiyorum” dedi.

Ziyaret sonrası Başkan Canural, Gölhisar Belediye Başkanlığı önünde  minik sporcularla bir hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

                

burdur gölhisar cumhuriyet gsk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
El temizliğinin önemi
El temizliğinin önemi
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti