Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası Antalya'da Başladı

Türkiye Basketbol Federasyonu Yurtiçi Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Altyapı Faaliyetleri 2015-2016 Sezonu Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası'nda gerçekleştirilen teknik toplantılar sonunda fikstürler belli oldu

Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası Antalya'da Başladı
Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası Antalya'da Başladı Akca Halim
Bu içerik 691 kez okundu.

Antalya'da düzenlenen Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası'nın teknik toplantısında ise Antalya G.H.S.İ.M. Spor Şube Müdürü Yavuz Gürhan, Antalya Üniversitesi Spor Şube Müdürü Rıza Dağrendelioğlu, Antalya G.H.S.İ.M. Şefi Yüksel Dorul, Antalya Basketbol İl Temsilcisi Soner Yasak ile Federasyon Temsilcileri Efkan Aslan ve Mete Bulut hazır bulundu.

 

Antalya Basketbol İl Temsilcisi Soner YASAK turnuva ile ilgili “ Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası’nın Antalya’ya verilmesinden dolayı Basketbol Federasyonu Başkanımız Sayın Harun Erdenay’a teşekkürlerimi sunuyorum. Basketbol şehri Antalyamız her zaman olduğu gibi  bu turnuvayıda en güzel bir şekilde geçirecektir. Şampiyonaya katılan Tüm takımlarımıza,antrenörlerimize, idarecilerimize, sporcularımıza ve tüm velilerimize başarılar dilerim. Hakem ve gözlemcilerimize de hakem şanslarının yanında olmasını temenni ediyorum.Desteklerinden dolayı Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu’na teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.’’ diye konuştu.

 Antalya Atatürk Spor Salonu ve Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal Spor Salonlarında bugün oynanacak müsabakalar ile turnuva başlayacaktır.Sonuçları www.antalyabasketboliltemsilciligi.com adresinden öğrenebilirsiniz.

ANTALYA GENÇ KIZLAR BAKETBOL TÜRKİYE ŞAMPİYONA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
El temizliğinin önemi
El temizliğinin önemi
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti