ANTALYA BASKETBOL YEREL LİGİNDE U14 ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

2016-2017 Antalya Basketbol Yerel Ligi U14 Kız-Erkek kategorilerinde dereceye giren takımlar belli oldu.

ANTALYA BASKETBOL YEREL LİGİNDE U14 ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU
ANTALYA BASKETBOL YEREL LİGİNDE U14 ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU Akca Halim
Bu içerik 728 kez okundu.

Öğrencilerimizin TEOG Sınavları nedeniyle erken başlatılan 2016-2017 Antalya Basketbol Yerel Ligi U14 kategorisi 10000 kişilik Antalya Spor Salonunda oynanan final müsabakaları ile sona erdi. Son derece heyecanlı geçen final müsabakalarında dereceye giren takımlarımıza Kupa ve madalyaları takdim edildi.

Ödül töreninde konuşan Antalya Basketbol İl Temsilcisi Soner YASAK “ 2016-2017 Antalya Basketbol Yerel Ligi U14 kategorisinde son derece keyifli mücadele gösteren tüm takımlarımızı, antrenörlerimizi ve sporcularımızı tebrik eder, velilerimize de ayrıca teşekkür ederim. Öğrencilerimizin TEOG sınavlarına daha iyi hazırlanmaları için bu sene U14 ligimizi erken tamamladık. Öğrencilerimize sınavlarında başarılar dilerim. Hakemlerimize, Gözlemcilerimize ve Saha Komiserlerimize de göstermiş oldukları performanslardan dolayı teşekkür ederim.Türkiye Basketbol Federasyonu seçilen Hidayet TÜRKOĞLU ve Yönetim Kurulu üyelerine basketbol camiamıza hayırlı olmasını temenni eder başarılar dilerim.Geçmiş dönem başkanımız Harun ERDENAY ve ekibine vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.Bizlere desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Antalya Valimiz Sayın Munir KARALOĞLU’na, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes TÜREL’e, Antalya Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürümüz Doç.Dr. Burhanettin HACICAFEROĞLU’na teşekkür eder, şükranlarımı sunarım.” Dedi.

Dereceye giren takımlarımıza Kupa ve Madalyaları Gazeteci/Yazar Hasan KARABEN tarafından takdim edildikten sonra toplu fotoğraf çekimi ile ödül töreni sona erdi.

2016-2017 Antalya Basketbol Yerel Ligi U14 Kız-Erkek kategorilerinde dereceye giren takımlarımız şöyle:

U14 KIZLARDA

1.AKADEMİ G.S.K

2.ALANYA BLD S.K

3.KEPEZ BLD S.K

 

U14 ERKEKLERDE

1.OSMANLI G.S.K

2.KEPEZ BLD S.K

3.AGGİK S.K

4 ANTALYA BASKETBOL S.K

 

OLMUŞLARDIR.

antalya u14 kız erkek basketbol şampiyon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
El temizliğinin önemi
El temizliğinin önemi
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti