ATB haberde de lider

ANTALYA Ticaret Borsası (ATB), 2016 yılında 3 bin 860 haberle basında en çok yer alan borsa oldu..

ATB haberde de lider
ATB haberde de lider
Bu içerik 585 kez okundu.

ANTALYA Ticaret Borsası (ATB), 2016 yılında 3 bin 860 haberle basında en çok yer alan borsa oldu.

Medya Takip Ajansı Interpress'in 3 bine yakın ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergiyi kapsayan verilerine göre, ATB 2016 yılında en çok konuşulan borsa oldu. 2016 yılında 3 bin 860 haber ile gündeme gelen ATB'yi 2 bin 283 haberle Gaziantep Ticaret Borsası, 2 bin 65 haberle de İzmir Ticaret Borsası izledi.

EN ÇOK KONUŞULAN BORSA BAŞKANI ÇANDIR

Interpress verilerine göre, 2016 yılında en çok konuşulan borsa başkanı ise ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır oldu. Ali Çandır, 2 bin 689 haberle en çok konuşulan borsa başkanı olurken, Çandır'ı 1826 haberle Gaziantep Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, 1220 haberle de Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç takip etti.

ÇANDIR'DAN BASINA TEŞEKKÜR

Ali Çandır, ATB'nin projeleri ve sektörel çalışmalarıyla adından söz ettiren bir borsa olduğunu belirterek, Antalya ekonomisi, tarım ve ticaretini daha ileriye taşımak için yaptıkları tüm çalışmalarda ulusal, bölgesel ve yerel basının desteğini gördüklerini söyledi. Çandır, başta Antalya basını olmak üzere çalışmalarını kamuoyuna ulaştıran basın kurumları ve çalışanlarına teşekkür etti.

 

 

 


Kaynak: DHA

ATB haberde de lider
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elma artık ekmeğin üzerine sürülüp yenebilecek
Elma artık ekmeğin üzerine sürülüp yenebilecek
Fatih Portakal hakkında suç duyurusu
Fatih Portakal hakkında suç duyurusu