Çevre ödülleri başvuruları başladı

AKDENİZ Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKÇAM) tarafından her yıl verilen 'Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri-2016' başvuruları başladı..

Çevre ödülleri başvuruları başladı
Çevre ödülleri başvuruları başladı
Bu içerik 717 kez okundu.

AKDENİZ Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKÇAM) tarafından her yıl verilen 'Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri-2016' başvuruları başladı.

Bu yıl 20'ncisi gerçekleştirilecek Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri her yıl olduğu gibi Türkiye, Antalya ve Akdeniz Üniversitesi ölçeklerinin yanı sıra, Bilim Hizmet, Bilim Hizmet Teşvik ve Özel Ödül kategorilerinde, bir önceki yıl içinde çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine hizmet etmiş kişi, kurum ve kuruluşlara verilecek.

Çevre değerlerini koruyup geliştirmenin en etkin yolunun iyiyi ödüllendirmek olduğunu söyleyen AKÇAM Müdürü Prof. Dr. Can Ertekin, “Bugüne kadar Türkiye ölçeğinde 31 ödül, Antalya ölçeğinde 38 ödül, Akdeniz Üniversitesi ölçeğinde 22 ödül, 14 Özel Ödül, 25 Bilim Hizmet Ödülü ve 2 Bilim Teşvik ödülü olmak üzere toplam 132 ödül verildi. Gelin katkılarınızla iyi örnekleri ön plana çıkararak çevre değerlerimize sahip çıkalım. Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri-2016 için örnek adaylar önerelim" dedi.

Başvuru süresinin 10 Mart 2017 tarihinde sona ereceğini söyleyen Prof. Dr. Ertekin, "Akdeniz Üniversitesi Ölçeği, Antalya Ölçeği, Türkiye Ölçeği (Kamu kurumları, Özel sektör) Bilim Hizmet Ödülü, Bilim Hizmet Teşvik Ödülü, Özel Ödül ölçeklerinde çevre ve ekoloji değerlerinin korunması ve geliştirilmesine hizmet etmiş kişi, kurum ve kuruluşlar hakkında hazırlayacağınız öneri dosyalarını bize ulaştırmanız yeterlidir. Değerlendirmeler sunulan gerekçeli dosyaların incelenmesi üzerinden yapıldığından, önerilerin dosya ile yapılması gerekmekte" diye konuştu.

Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri-2016 başvuruları için ayrıntılı bilgiye http://akcam.akdeniz.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

 

 

 


Kaynak: DHA

Çevre ödülleri başvuruları başladı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cinayet davasında 'Sperm insan vücudunda kaç gün kalabilir?' raporu istendi
Cinayet davasında 'Sperm insan vücudunda kaç gün kalabilir?' raporu istendi
Domates üreticisini Kuzey Irak pazarı ayakta tuttu
Domates üreticisini Kuzey Irak pazarı ayakta tuttu