AÜ öğrencileri 14 ödülle döndü

AYDIN Doğan Vakfı tarafından düzenlenen '28. Genç İletişimciler Yarışması'nda, Akdeniz Üniversitesi (AÜ) İletişim Fakültesi, 5 dalda 14 ödül aldı..

AÜ öğrencileri 14 ödülle döndü
AÜ öğrencileri 14 ödülle döndü
Bu içerik 888 kez okundu.

AYDIN Doğan Vakfı tarafından düzenlenen '28. Genç İletişimciler Yarışması'nda, Akdeniz Üniversitesi (AÜ) İletişim Fakültesi, 5 dalda 14 ödül aldı.
Aydın Doğan Vakfı'nın, iletişim fakültesi öğrencilerinin geleceğin çağdaş medya liderleri olarak yetişmelerine destek vermek amacıyla her yıl düzenlediği Genç İletişimciler Yarışması'na bu yıl; 37 üniversitenin iletişim fakültelerinden 1295 öğrenci katıldı.
'Yazılı', 'Görsel', 'İşitsel', 'Reklam', 'Halkla İlişkiler' ve 'İnternet Yayıncılığı' dallarında 772 eser değerlendirilirken, 118 çalışma ödüle değer bulundu. AÜ İletişim Fakültesi, 8 birincilik, 1 ikincilik ve 5 üçüncülükle toplam 14 ödülle en fazla ödül alan fakülte oldu.
Törene katılan AÜ İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Figen Ebren, "Son 5 yıldır olduğu gibi bu yıl da en çok ödül alan fakülte olmayı başardık. Bu gururu altıncı kez yaşamaktan dolayı çok mutluyum. Bize bu gururu yaşatan sevgili öğrencilerimi ve değerli hocalarımı yürekten kutlarım. Bu başarının arkasında büyük bir emek var. Öğrencilerimiz aldıkları ödüllerle yine emeklerinin karşılığını almayı başardı" dedi.

 


 

 


Kaynak: DHA

öğrencileri 14 ödülle döndü
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 394. Sayı
Akca Gazete 394. Sayı
Akca Gazete 393. Sayı
Akca Gazete 393. Sayı