Lastik kız Miray birincilik kürsüsünde

ANTALYASPOR Jimnastik Takımı sporcularından Miray Sarı, Kocaeli'nde düzenlenen Küçük ve Minikler Jimnastlig Yarışması'nda birincilik kürsüsüne çıktı. Kocaeli'nde düzenlenen Küçük ve Minikler Jimnastlig Yarışması'nda Antalyaspor sporcusu Miray Sarı, ritmik jimnastik branşında altın madalyanın sahibi oldu. Miray Sarı'nın performansından duyduğu memnuniyeti dile getiren Antalyaspor Jimnastik Takımı Antrenörü Merve Kahraman, “Sporcularımızın çalışma azmi ve performansı bizi katıldığımız tüm müsabakalarda memnun ediyor. Gelecek vadeden bir takıma sahibiz. Antalya'ya daha nice başarılar getireceğiz" dedi..

Lastik kız Miray birincilik kürsüsünde
Lastik kız Miray birincilik kürsüsünde
Bu içerik 963 kez okundu.

ANTALYASPOR Jimnastik Takımı sporcularından Miray Sarı, Kocaeli'nde düzenlenen Küçük ve Minikler Jimnastlig Yarışması'nda birincilik kürsüsüne çıktı.

 

Kocaeli'nde düzenlenen Küçük ve Minikler Jimnastlig Yarışması'nda Antalyaspor sporcusu Miray Sarı, ritmik jimnastik branşında altın madalyanın sahibi oldu. Miray Sarı'nın performansından duyduğu memnuniyeti dile getiren Antalyaspor Jimnastik Takımı Antrenörü Merve Kahraman, “Sporcularımızın çalışma azmi ve performansı bizi katıldığımız tüm müsabakalarda memnun ediyor. Gelecek vadeden bir takıma sahibiz. Antalya'ya daha nice başarılar getireceğiz" dedi.

"HEDEFİMİZ 7 SPORCUMUZUN 7'SİNİ DE KÜRSÜDE GÖRMEK"

24 Mart 2017 tarihinde Sırbistan'ın Novisad kentinde yapılacak Uluslararası Trhopy Novisad Yarışması'na 7 sporcuyla Antalyaspor adına katılacaklarını belirten Merve Kahraman, "Daha önceki uluslararası şampiyonadan 3 altın madalyayla dönmüştük. Hedefimiz 7 sporcumuzun hepsini kürsüde görmek" dedi.

 


Kaynak: DHA

Lastik kız Miray birincilik kürsüsünde
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı