Ağlasun MYO'da devir teslim

MEHMET Akif Ersoy Üniversitesi'ne (MAKÜ) bağlı Ağlasun Meslek Yüksekokulu'nun (MYO) yeni Müdürü Yard. Doç. Dr. Fatma Mumcu Küçükçaylı, Yard. Doç. Dr. Oğuzhan Çarıkçı'dan görevi devraldı.

Ağlasun MYO'da devir teslim
Ağlasun MYO'da devir teslim Akca Gazete
Bu içerik 1187 kez okundu.

MAKÜ Ağlasun MYO'da devir teslim dolayısıyla tören düzenlendi. Törene, Kaymakam Hasan Akbulut, Belediye Başkanı Aydın Kaplan, MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, MAKÜ Genel Sekreteri Ali Nihat Gündüzalp ve davetliler katıldı.

 

 

Rektörü Adem Korkmaz, Ağlasun'da 2002 yılında kurulan MYO'nun akademik ve idari personelle eğitim kalitesi alanında kendini geliştirdiğini belirtirken, ülke trendine bağlı olarak son yıllarda öğrenci sayısında azalma yaşandığı kaydetti. Bundan sonraki çalışmalarda öğrenci sayısının artırılmasına yönelik planlamalar yapılacağını kaydeden Korkmaz, bu kapsamda MYO'ya ait yeni hizmet binası ile ilçeye Kredi ve Yurtlar Kurumu'na bağlı yurt yapılmasının planlandığını ve proje çalışmalarının tamamlanma aşamasında olduğunu vurguladı.

 

 

Konuşmanın ardından MAKÜ Rektörü Adem Korkmaz, Ağlasun MYO'da iki yıldır müdür olarak görev yapan Yard. Doç. Dr. Oğuzhan Çarıkçı ve görevi devralan Yard. Doç. Dr. Fatma Mumcu Küçükçaylı'ya teşekkür ederek plaket verdi.

 

 

dha

burdur ağlasun MAKÜ ağlusun myo
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 394. Sayı
Akca Gazete 394. Sayı
Akca Gazete 393. Sayı
Akca Gazete 393. Sayı