Üniversitede çocuk şenliği

AKDENİZ Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Topluluğu tarafından 'Çocuk Şenliği' düzenlendi. Turizm Fakültesi Şenlik Alanı'nda düzenlenen şenlik, Sevgi Evleri'ndeki çocukların katılımıyla gerçekleştirildi. Üniversite öğrencilerinden Bilgehan Od ve Muhammed Şefik Yılmaz'ın başlattığı, gençleri ve çocukları zararlı alışkanlıklar konusunda bilinçlendirmeyi, onları sportif etkinliklere yöneltmeyi amaçlayan 'Maddeye Bağlanma Spora Bağlan' adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamındaki şenlik, renkli görüntülere sahne oldu. Etkinlikler kapsamında üniversitede faaliyet gösteren Kitap Topluluğu'nun çocuklara kitap dağıttı. Proje sorumlusu Bilgehan Od, proje ekibi olarak Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği, dünyada ilk ve tek çocuk bayramını sportif etkinliklerle kutlayarak çocuklara örnek olabilmeyi hedeflediklerini kaydetti.  .

Üniversitede çocuk şenliği
Üniversitede çocuk şenliği
Bu içerik 389 kez okundu.

AKDENİZ Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Topluluğu tarafından 'Çocuk Şenliği' düzenlendi.

 

Turizm Fakültesi Şenlik Alanı'nda düzenlenen şenlik, Sevgi Evleri'ndeki çocukların katılımıyla gerçekleştirildi. Üniversite öğrencilerinden Bilgehan Od ve Muhammed Şefik Yılmaz'ın başlattığı, gençleri ve çocukları zararlı alışkanlıklar konusunda bilinçlendirmeyi, onları sportif etkinliklere yöneltmeyi amaçlayan 'Maddeye Bağlanma Spora Bağlan' adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamındaki şenlik, renkli görüntülere sahne oldu. Etkinlikler kapsamında üniversitede faaliyet gösteren Kitap Topluluğu'nun çocuklara kitap dağıttı. Proje sorumlusu Bilgehan Od, proje ekibi olarak Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği, dünyada ilk ve tek çocuk bayramını sportif etkinliklerle kutlayarak çocuklara örnek olabilmeyi hedeflediklerini kaydetti.

 

 

 


Kaynak: DHA

Üniversitede çocuk şenliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü