Vali Yılmaz, Bucak OSB Toplantısına Katıldı

Vali Şerif Yılmaz, Bucak Organize Sanayi Bölgesi’nin olağan Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı.

Vali Yılmaz, Bucak OSB Toplantısına Katıldı
Vali Yılmaz, Bucak OSB Toplantısına Katıldı Akca Gazete
Bu içerik 542 kez okundu.

Vali Yılmaz Başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Yönetim Kurulu üyeleri Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İsmail Bayata, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Duran katıldı.

 

Toplantı öncesi Kanal15’e açıklamalarda bulunan Vali Yılmaz, Bugün Bucak OSB Yönetim Kurulu toplantımız için İlçemize geldik. Toplantı öncesi sembolikte olsa bugün ağaç dikerek OSB’deki ağaçlandırma çalışmalarını yerinde gördük.

 

Bucak OSB’nin alt yapı çalışmalarını aşağı yukarı bir yıldır hızlı ve yoğun bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Şu an itibariyle sizde görebilirsiniz, buradan da görüldüğü üzere damperlerden asfaltların yola döküldüğünü, finişer tarafından asfalt döküldüğünü görebiliyoruz. Çalışmalar devam ediyor. 

 

Tüm arkadaşlarımızla beraber yoğun bir şekilde Bucak OSB’yi artık alt yapısı tamam hale getirmek suretiyle dışarıdan, içeriden gelen tüm misafirlere, işadamlarına rahatlıkla gösterebilecek, göğsünü gere gere bizim böyle bir OSB’miz var denilebilecek bir OSB’ye kavuşturmanın huzurunu yaşıyoruz.

 

Emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum. inşallah hem kaldırım, hem son kat asfaltı da birkaç gün içerisinde tamamladıktan sonra da artık bizim Bucak OSB de çok fazla eksiğimizin kalmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. Birkaç parça parselimiz var. İnşallah onu da yakın zaman içerisinde satmak suretiyle artık birinci kısımda OSB’yi tamamladık diyeceğiz.

 

Bu aşamadan sonra belki bir genişleme alanıyla beraber yeni OSB alanı oluşturmanın kararını verme aşamasındayız. İnşallah onu da yakın biz zaman içerisinde gerçekleştiririz. Çünkü civarımızda Antalya OSB de yer kalmadı. Antalya’ya en yakın bölge olarak ta Bucak OSB olduğunu düşündüğümüz zaman yeni alternatif alanların sanayici ve işadamlarımıza sunmak zorundayız.

 

Hem ilimizin, hem ilçemizin, hem de ülkemizin gelişmesi için sanayideki alt yapı eksikliklerinin gidererek sanayicimize bu imkanı sunmak zorundayız. Bunun bilincinde de arkadaşlarımızla beraber karar aşamasında olduğumuzu ben buradan tekrar ifade ediyorum. Mevcut arsa parsellerimizi de kısa süre içerisinde artık iş adamlarımızla buluşturacağız.

Bundan sonra işimiz istikrarlı bir şekilde Türkiye’nin gelişmesi ve büyümesi için elbirliği, gönül birliği ile çalışmaktır. dedi

 

Vali Yılmaz’ın açıklamalarının ardından, basına kapalı olarak devam eden toplantıda Bucak OSB Müdürü Binnur Çığrı tarafından gündemle ilgili Yönetim kuruluna bilgi verildi.

 

Gündemde ki maddelerin görüşülerek karara bağlanmasından sonra toplantı sona erdi.

bucak osb toplantı vali
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otobüs kazasında ölenlerin cenazeleri memleketlerine gönderildi
Otobüs kazasında ölenlerin cenazeleri memleketlerine gönderildi
Motosikletle kaza yapan liseli öldü
Motosikletle kaza yapan liseli öldü