Bucak OSB’ye 4 Bin 650 fidan dikildi

Vali Şerif Yılmaz, Bucak OSB içerindeki ağaçlandırma çalışmalarını yerinde inceleyerek fidan dikti.

Bucak OSB’ye 4 Bin 650 fidan dikildi
Bucak OSB’ye 4 Bin 650 fidan dikildi Akca Gazete
Bu içerik 629 kez okundu.

Bucak OSB toplantısı için ilçeye gelen Vali Yılmaz, toplantı öncesi Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte OSB içerisinde ağaç dikimi yaptı.

Orman Bölge Müdürlüğü destekleri ile başlatılan ağaçlandırma çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Yılmaz, çalışmalar dolayısıyla Orman Bölge Müdürlüğü personeline teşekkür etti.

Fidan dikimi sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Vali Şerif Yılmaz;

Bucak OSB içerisinde ağaçlandırma çalışmaları ile ilgili bu programı aslında Ormancılık Haftasında yapacaktık. Hava şartları müsait olmadığı için bugüne kaldı. Orman bölge Müdürümüze Bucak OSB ağaçlandırma çalışmalarına verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum. Bugüne kadar OSB içerisine 4 bin 650 adet fidan dikildi. Burdur 2. OSB toplantısından buraya geldim, orada da yine aynı şekilde Orman Bölge Müdürlüğümüzün destekleri sayesinde değişik türden ağaçları 2. OSB içerisine dikmeye başladık. Yeşil alanlarımızı oluşturmaya çalışıyoruz, baktığınız zaman yaşanabilir Organize Sanayi Bölgesinin oluşturulmasının gayreti içerisindeyiz. O nedenle sembolik olarak bizde bir ağaç dikmiş olduk. Tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Ağaç dikimi sonrası Bucak Orman İşletme Müdürü tarafından Vali Yılmaz’a günün anısına nostaljik radyo ve anmalık takdim edildi.

bucak osb fidan dikim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü