Dokuma Park klasik araçları ağırlayacak

KEPEZ Belediyesi tarafından 2'ncisi düzenlenecek Dokuma Şenlikleri'nde çeşitli marka ve modeldeki klasik araçlar sergilenecek. Kepez Belediyesi'nin halka açtığı Dokuma Kent Parkı'nda hafta sonu düzenlenecek Dokuma Şenlikleri'nde, nostaljik araçlar sergilenecek ve konserler verilecek. Şenlikler, Murat 124 otomobilleri, moblylette ile Jawa marka motosiklet kulüplerinin şehir korteji ile başlayacak. NOSTALJİK ARAÇ SERGİSİ Cumartesi günü saat 11.00'da Dokuma Kent Parkı'nda bir araya gelecek olan nostaljik araçlar, sırasıyla park ederek bir sergi oluşturacak. Pazar günü saat 14.00'den itibaren devam edecek şenlik kapsamında kurulacak sahnede, 1980'ler ve 1990'ların ünlü şarkılarından oluşan repertuarlarla konserler verilecek. DOKUMA ŞENLENECEK Türkiye hafızasında yer etmiş araçlardan bir koleksiyon oluşturmasıyla da tanınan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, bu araçları restorasyonu yapılan Dokuma Fabrikası'nda sergilemeyi hedefliyor.  Dokuma'nın her geçen gün halkın olmaya, güzel şenliklerle Kepez'in, Antalya'nın cazibe merkezi olmaya devam edeceğini belirten Tütüncü, bu organizasyonu nostaljik şarkılarla da süsleyeceklerini söyledi.  .

Dokuma Park klasik araçları ağırlayacak
Dokuma Park klasik araçları ağırlayacak
Bu içerik 558 kez okundu.

KEPEZ Belediyesi tarafından 2'ncisi düzenlenecek Dokuma Şenlikleri'nde çeşitli marka ve modeldeki klasik araçlar sergilenecek.

 

Kepez Belediyesi'nin halka açtığı Dokuma Kent Parkı'nda hafta sonu düzenlenecek Dokuma Şenlikleri'nde, nostaljik araçlar sergilenecek ve konserler verilecek. Şenlikler, Murat 124 otomobilleri, moblylette ile Jawa marka motosiklet kulüplerinin şehir korteji ile başlayacak.
NOSTALJİK ARAÇ SERGİSİ
Cumartesi günü saat 11.00'da Dokuma Kent Parkı'nda bir araya gelecek olan nostaljik araçlar, sırasıyla park ederek bir sergi oluşturacak. Pazar günü saat 14.00'den itibaren devam edecek şenlik kapsamında kurulacak sahnede, 1980'ler ve 1990'ların ünlü şarkılarından oluşan repertuarlarla konserler verilecek.
DOKUMA ŞENLENECEK
Türkiye hafızasında yer etmiş araçlardan bir koleksiyon oluşturmasıyla da tanınan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, bu araçları restorasyonu yapılan Dokuma Fabrikası'nda sergilemeyi hedefliyor.  Dokuma'nın her geçen gün halkın olmaya, güzel şenliklerle Kepez'in, Antalya'nın cazibe merkezi olmaya devam edeceğini belirten Tütüncü, bu organizasyonu nostaljik şarkılarla da süsleyeceklerini söyledi.


 

 


Kaynak: DHA

Dokuma Park klasik araçları ağırlayacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü