Isparta otoparklarına temizlik aracı

ISPARTA'daki otoparkların temizlenmesi amacıyla belediye tarafından alınan 2 yeni araç hizmete girdi. Isparta Belediyesi otoparklarında kullanılmak üzere sipariş verilen ve şehre getirilen temizlik araçları hizmete girdi. Kuru süpürme ve sulu yıkama yapabilen temizlik araçlarını inceleyen Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, şehrin gelişimi ve trafik sorunun çözülebilmesi amacıyla hizmete giren otoparkların öneminden bahsetti. Otoparkların Ispartalılara hizmet vermeye başladığını ve bunun yanında bu otoparkların da temizliğinin önemli olduğunu kaydeden Günaydın, ″Şehircilik açısından ve medeniyet açısından otoparkların önemini biliyoruz. Bu bakımdan otoparklarımızın tamamı asansörlü, aydınlatması yüksek, kamera sistemiyle 7 gün 24 saat güvenli. Bunun yanında otoparklarımızın temizliğine de önem veriyoruz. Otoparklarımızın en seri ve temiz şekilde temizliğinin yapılabilmesi amacıyla bugün iki araç alarak hizmete sunduk. Hayırlı olmasını diliyorum″ dedi..

Isparta otoparklarına temizlik aracı
Isparta otoparklarına temizlik aracı
Bu içerik 528 kez okundu.

ISPARTA'daki otoparkların temizlenmesi amacıyla belediye tarafından alınan 2 yeni araç hizmete girdi.
Isparta Belediyesi otoparklarında kullanılmak üzere sipariş verilen ve şehre getirilen temizlik araçları hizmete girdi. Kuru süpürme ve sulu yıkama yapabilen temizlik araçlarını inceleyen Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, şehrin gelişimi ve trafik sorunun çözülebilmesi amacıyla hizmete giren otoparkların öneminden bahsetti.
Otoparkların Ispartalılara hizmet vermeye başladığını ve bunun yanında bu otoparkların da temizliğinin önemli olduğunu kaydeden Günaydın, ″Şehircilik açısından ve medeniyet açısından otoparkların önemini biliyoruz. Bu bakımdan otoparklarımızın tamamı asansörlü, aydınlatması yüksek, kamera sistemiyle 7 gün 24 saat güvenli. Bunun yanında otoparklarımızın temizliğine de önem veriyoruz. Otoparklarımızın en seri ve temiz şekilde temizliğinin yapılabilmesi amacıyla bugün iki araç alarak hizmete sunduk. Hayırlı olmasını diliyorum″ dedi.

 

 

 


Kaynak: DHA

Isparta otoparklarına temizlik aracı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Annesini boğazını keserek öldürdü
Annesini boğazını keserek öldürdü
Hava soğudu, grip salgınına dikkat
Hava soğudu, grip salgınına dikkat