Burdur AK Parti Milletvekili Reşat PETEK Beyin Berat Kandili Kutlama Mesajı

Burdur AK Parti Milletvekili Reşat PETEK Beyin Berat Kandili Kutlama Mesajı
Burdur AK Parti Milletvekili Reşat PETEK Beyin Berat Kandili Kutlama Mesajı Akca Gazete
Bu içerik 425 kez okundu.

AK Parti Burdur Milletvekili, Anayasa Komisyonu Başkanvekili, 15 Temmuz Darbesini Araştırma Komisyonu Başkanı Reşat PETEK Berat Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.  Mesajında; “Manevi duygularımızı canlandıran, iç dünyamıza doğru bir yolculuk yaparak kendimizi sorgulamamızı sağlayan kutsal gün ve geceler, geleceğimizi planlama ve ümitlerimizi tazeleme, kendimize çeki düzen verme fırsatları sunar.

Bilindiği üzere Berat; kurtuluş, af ve arınma gibi anlamları taşır.  Berat Kandili, sınırsız af ve merhamet sahibi Cenab-ı Allah’a sığınarak günahlardan arınma, ilahi lütuf ve bereketlere ulaşabilme fırsatının yakalandığı müstesna zaman dilimlerinden birisidir.

Bu müstesna zaman dilimi bir fırsat olarak değerlendirilmeli, aramızdaki kırgınlık ve çekişmeler ortadan kaldırılmalı, elimiz ve gönlümüz ardına kadar açılmalı, birlik ve beraberlik ortamı sağlanmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin, milletimizin ve hemşerilerimin Berat kandilini kutlar, Yüce Mevla’dan Mübarek Ramazan ayına ulaştırmasını niyaz ederim.

burdur ak parti reşat petek regaip kandil mesaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü