Sahiller canlandı

HAVA sıcaklığının gölgede 30 dereceyi aştığı Antalya'da sahiller canlandı. Sıcaktan bunalanlar, dünyaca ünlü Konyaaltı sahiline akın edip, deniz ve güneşin tadını çıkardı. Hafta sonu Konyaaltı sahilinde Antalyalıların kimisi güneşlendi, kimisi serinledi, kimisi de paraşütle heyecanın doruğuna çıktı. Geçen yıllara göre turist sayısı az olduğu için Antalya sahilleri bu yıl yerli vatandaşlara kaldı. Sıcak havada Akdeniz'in serin sularında serinleyen Antalyalılar, sahildeki duş üniteleri henüz çalışmadığı için tuzlu sudan arınmakta sıkıntı yaşadı. Birçok vatandaş çareyi otellerin plajlarında duş kuyruğuna girmekte buldu. Büyükşehir Belediyesi, plajları yaza hazırlamak için çalışmalarını sürdürüyor..

Sahiller canlandı
Sahiller canlandı
Bu içerik 386 kez okundu.

HAVA sıcaklığının gölgede 30 dereceyi aştığı Antalya'da sahiller canlandı. Sıcaktan bunalanlar, dünyaca ünlü Konyaaltı sahiline akın edip, deniz ve güneşin tadını çıkardı.

 

Hafta sonu Konyaaltı sahilinde Antalyalıların kimisi güneşlendi, kimisi serinledi, kimisi de paraşütle heyecanın doruğuna çıktı. Geçen yıllara göre turist sayısı az olduğu için Antalya sahilleri bu yıl yerli vatandaşlara kaldı. Sıcak havada Akdeniz'in serin sularında serinleyen Antalyalılar, sahildeki duş üniteleri henüz çalışmadığı için tuzlu sudan arınmakta sıkıntı yaşadı. Birçok vatandaş çareyi otellerin plajlarında duş kuyruğuna girmekte buldu.

Büyükşehir Belediyesi, plajları yaza hazırlamak için çalışmalarını sürdürüyor.

 

 


Kaynak: DHA

Sahiller canlandı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü