Ortaokulda TÜBİTAK Bilim Fuarı

ISPARTA'nın Yalvaç İlçesi'ndeki Kaymakam Abdurrahman Bey Ortaokulu'nda TÜBİTAK Bilim Fuarı ve okul yararına kermes açıldı. Yalvaç Kaymakam Abdurrahman Bey Ortaokulu'nda TÜBİTAK Bilim Fuarı açıldı. Okul yararına kermesin de düzenlediği açılışa Kaymakam Aytekin Yılmaz, Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdar Kaya katıldı. Öğrencilerin fen ve matematik dalında 20 bilimsel çalışmasının sergilendiği fuarı gezen Kaymakam Aytekin Yılmaz ve protokol üyeleri öğrencilerden çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Sergiden sonra okul bahçesindeki kermesi de gezen Kaymakam Aytekin Yılmaz, resim sergisindeki eserleri inceledi ve okulun müzik grubundaki öğrencilerin bahçede yaptıkları sokak müziğini dinledi. Okul Müdürü Süleyman Özcan, TÜBİTAK'ın desteklediği Bilim Fuarı'nın 2 gün boyunca açık kalacağını belirterek, tüm Yalvaç halkını fuara davet etti. Okulun ihtiyaçlarında kullanılmak üzere Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen kermesin de fuar süresince açık olacağı belirtildi..

Ortaokulda TÜBİTAK Bilim Fuarı
Ortaokulda TÜBİTAK Bilim Fuarı
Bu içerik 597 kez okundu.

ISPARTA'nın Yalvaç İlçesi'ndeki Kaymakam Abdurrahman Bey Ortaokulu'nda TÜBİTAK Bilim Fuarı ve okul yararına kermes açıldı.

 

Yalvaç Kaymakam Abdurrahman Bey Ortaokulu'nda TÜBİTAK Bilim Fuarı açıldı. Okul yararına kermesin de düzenlediği açılışa Kaymakam Aytekin Yılmaz, Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdar Kaya katıldı. Öğrencilerin fen ve matematik dalında 20 bilimsel çalışmasının sergilendiği fuarı gezen Kaymakam Aytekin Yılmaz ve protokol üyeleri öğrencilerden çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Sergiden sonra okul bahçesindeki kermesi de gezen Kaymakam Aytekin Yılmaz, resim sergisindeki eserleri inceledi ve okulun müzik grubundaki öğrencilerin bahçede yaptıkları sokak müziğini dinledi.

Okul Müdürü Süleyman Özcan, TÜBİTAK'ın desteklediği Bilim Fuarı'nın 2 gün boyunca açık kalacağını belirterek, tüm Yalvaç halkını fuara davet etti. Okulun ihtiyaçlarında kullanılmak üzere Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen kermesin de fuar süresince açık olacağı belirtildi.

 

 


Kaynak: DHA

Ortaokulda TÜBİTAK Bilim Fuarı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü