Milletvekili Reşat Petek, 19 Mayıs, 5 bin yıllık bir medeniyet yürüyüşünün tarihimize altın harflerle kazımış olduğu zaferlerin en anlamlısı

Ak Parti Burdur Milletvekili, Anayasa Komisyonu Başkanvekili, 15 Temmuz Darbesini Araştırma Komisyonu Başkanı Reşat Petek, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle yayınladığı kutlama mesajında:

Milletvekili Reşat Petek, 19 Mayıs,  5 bin yıllık bir medeniyet yürüyüşünün tarihimize altın harflerle kazımış olduğu zaferlerin en anlamlısı
Milletvekili Reşat Petek, 19 Mayıs,  5 bin yıllık bir medeniyet yürüyüşünün tarihimize altın harflerle kazımış olduğu zaferlerin en anlamlısı Akca Gazete
Bu içerik 690 kez okundu.

‘Tarih boyunca var olmuş Yüce Milletimizinin varlığını ve birliğini yeniden sürdüreceğini ilan ettiği ve varoluş mücadelesinin ilk kıvılcımı sayabileceğimiz 19 Mayıs; tarih boyunca hep en yukarıda tuttuğumuz bağımsızlık sevdamızın bir yansımasıdır.

19 Mayıs,  5 bin yıllık bir medeniyet yürüyüşünün tarihimize altın harflerle kazımış olduğu zaferlerin en anlamlısı; “Kurtuluş” zaferine atılan adımlardan biridir. 

Milletimiz, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak, birlik, beraberlik ve hoşgörü içerisinde geleceğe sağlam adımlarla yürümeye devam edecektir. Birlik ve beraberliğimizin değerini hiçbir zaman unutmayalım.

Bu topraklara ve tarihimize duyduğumuz derin sevgi ve bağlılık, birlikte oluşturacağımız mutlu ve müreffeh geleceğe olan güvenimiz, bizi birbirimize daha çok kenetliyor. Bu konuda en büyük enerji kaynağımız ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz, içlerinde taşıdıkları sevgi ve heyecanla ülkemizin kalkınmasına katkı verecek en değerli varlıklarımızdır. Onların gözlerindeki ışıltı, bizler için en büyük heyecan kaynağıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, İstiklal Savaşımızın şehit ve gazilerini bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anarken, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutluyor, tüm gençlerimizi, hemşerilerimizi en kalbi duygularla selamlıyorum.

19 mayı atatürk bayram ak parti reşat petek gençlik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü