İndirim ve Alışveriş Günleri

ISPARTA'da bu yıl ilki düzenlenen Gökkubbe Esnafları İndirim ve Alışveriş Günleri başladı. Isparta Belediyesi'nin desteğiyle Ziraat Ajansı tarafından düzenlenen 1'inci Gökkubbe Isparta Esnafları İndirim ve Alışveriş Günleri dün başladı. Belediye, Isparta'nın yöresel doğal ürünlerini sergileyip, çiftçiler adına satışını yaptığı 400 metrekare stant ile etkinliğe katılım sağladı. Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, insan sağlığına zarar veren gıdalara dikkati çekerek, doğal ve yöresel beslenmeyi işaret etti. Isparta'nın bu değerlerinin ön plana çıkarılıp, farkındalık yaratılmasını amaçladıklarını kaydeden Günaydın, ″Bir deve karşı karınca mücadelesi başlatıyoruz. Bu ilk adımdır″ dedi. Isparta Belediyesi'nin esnafın yararına olan projelere her zaman sıcak baktığını belirten Başkan Günaydın, ″Bu konulara en iyi şekilde destek veren Esnaf Odaları Birliğimiz ve oda başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Bugün başka kurumlarımızdan da destek aldık. Bundan sonra da daha çok yararlanacağız. Esnafımızı destekliyoruz. Bu bir başlangıç. Hatalarımız da olabilir″ diye konuştu..

İndirim ve Alışveriş Günleri
İndirim ve Alışveriş Günleri
Bu içerik 325 kez okundu.

ISPARTA'da bu yıl ilki düzenlenen Gökkubbe Esnafları İndirim ve Alışveriş Günleri başladı.
Isparta Belediyesi'nin desteğiyle Ziraat Ajansı tarafından düzenlenen 1'inci Gökkubbe Isparta Esnafları İndirim ve Alışveriş Günleri dün başladı. Belediye, Isparta'nın yöresel doğal ürünlerini sergileyip, çiftçiler adına satışını yaptığı 400 metrekare stant ile etkinliğe katılım sağladı.
Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, insan sağlığına zarar veren gıdalara dikkati çekerek, doğal ve yöresel beslenmeyi işaret etti. Isparta'nın bu değerlerinin ön plana çıkarılıp, farkındalık yaratılmasını amaçladıklarını kaydeden Günaydın, ″Bir deve karşı karınca mücadelesi başlatıyoruz. Bu ilk adımdır″ dedi.
Isparta Belediyesi'nin esnafın yararına olan projelere her zaman sıcak baktığını belirten Başkan Günaydın, ″Bu konulara en iyi şekilde destek veren Esnaf Odaları Birliğimiz ve oda başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Bugün başka kurumlarımızdan da destek aldık. Bundan sonra da daha çok yararlanacağız. Esnafımızı destekliyoruz. Bu bir başlangıç. Hatalarımız da olabilir″ diye konuştu.

 

 

 


Kaynak: DHA

İndirim ve Alışveriş Günleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mehmetçiğe atkı ve bere
Mehmetçiğe atkı ve bere
Akca Gazete 331. Sayı
Akca Gazete 331. Sayı