Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi Öğrencileri, Mezuniyet Coşkusu Yaşadı

Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi Öğrencileri, Mezuniyet Coşkusu Yaşadı
Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi Öğrencileri, Mezuniyet Coşkusu Yaşadı Akca Gazete
Bu içerik 837 kez okundu.

Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi’nde Okul Müdürlüğü tarafından son sınıf öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi. Dün akşam okul bahçesinde düzenlenen ve Kanal 15 tarafından canlı olarak yayınlanan mezuniyet törenine Bucak Cumhuriyet Başsavcısı Ethem Erdoğdu, Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Damarcan, Bucak Zeliha Tolunay Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Adnan Kalkan, Hikmet Tolunay Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Osman Akın, Okulun Banisi Port-San Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Hayırsever İşadamı Mehmet Cadıl ve ailesi, Bucak Radyo TV A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Cadıl, Portsan Mermer Yönetim Kurulu Üyesi İşadamı Kadir Bakacak, Okul Müdürü Yakup Çoban, öğretmenler, öğrenciler, aileleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından törenin açılış konuşmasını yapan Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi Müdürü Yakup Çoban, öğrencilere gelecekteki hayatlarında başarılar diledi.

Ardından mezun olan öğrencilerin 4 yıl içinde okuldaki anılarını anlatan slayt gösterisi sunuldu. Ardından okul 1.si Başak Yalçın, okul 2.si Şerife Gül ve okul 3.sü Mustafa Samet Turgut’a Bucak Cumhuriyet Başsavcısı Ethem Erdoğdu tarafından plaket, İşadamı Mehmet Cadıl tarafından da hediye verildi. Hasan Nafi Orun isimli öğrenciye de onur belgesi verildi. İşadamı Mehmet Cadıl törende mezun olan öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada öğrencilere geleceklerinin parlak ve üniversite hayatlarının başarılı geçmesini diledi.  Ardından Okul 1.si Başak Yalçın, okul yaş kütüğüne plaka çaktı ve konuşma yaptı. Yalçın konuşmasında, duygularını aktararak başarısında emeği geçen ve kendisine destek olan herkese teşekkür etti. Program Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi’nden 2016-2017 yılında mezun olan öğrencilere Okulun Banisi Mehmet Cadıl ve Eşi Fatma Cadıl tarafından mezuniyet belgelerinin verilmesiyle devam etti.

Mezuniyet belgelerini alan ve okuldan bu yıl mezun olan son sınıf öğrencileri hep birlikte keplerini havaya atarak mezuniyet coşkusu yaşadı. Mezuniyet töreninde son olarak Türk Halk Müziği Sanatçısı Fatih Burdurlu sahne aldı. Öğrenciler gece boyunca Fatih Burdurlu’nun türküleri ve oyun havalarıyla doyasıya eğlendi.

Mezuniyet töreni sonunda Bucak Radyo TV A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Cadıl tarafından gecede sahne alan THM Sanatçısı Fatih Burdurlu’ya çiçek takdim edildi.

 

mehmet cadıl anadolu lise mezunuyiet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü