ATT ve öğrencilerden kan bağışı

ACİL Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği (ATTDER) Burdur Şubesi üyeleri ve Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) öğrencileri kan bağış kampanyasında kan verdi. ATTDER Şube Başkanı Esengül Aladağ, dernek üyeleri ve Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Paramedik Bölümü öğrencileri kan bağış kampanyası düzenledi. Türk Kızılayı Burdur Kan Alma Birimi'nin Cumhuriyet Meydanı'nda kurduğu çadıra gelen bağışçılar kan verdi. ATTDER Şube Başkanı Esengül Aladağ, ″Hayat kurtarmak adına 'bir ünite kan üç can' diyerek buraya geldik. 'Hayat kurtarmak senin kanında var' diyoruz. Türk Kızılay'ına desteklerimiz her zaman devam edecek. Yanımızda olan herkese teşekkür ediyorum. Kan verin can verin″ dedi. MAKÜ Paramedik Bölümü birinci sınıf öğrencisi Barış Koca da sınıf arkadaşları ile birlikte derneğin düzenlediği kan bağış kampanyasına destek verdiklerini aktardı..

ATT ve öğrencilerden kan bağışı
ATT ve öğrencilerden kan bağışı
Bu içerik 418 kez okundu.

ACİL Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği (ATTDER) Burdur Şubesi üyeleri ve Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) öğrencileri kan bağış kampanyasında kan verdi.

 

ATTDER Şube Başkanı Esengül Aladağ, dernek üyeleri ve Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Paramedik Bölümü öğrencileri kan bağış kampanyası düzenledi. Türk Kızılayı Burdur Kan Alma Birimi'nin Cumhuriyet Meydanı'nda kurduğu çadıra gelen bağışçılar kan verdi.

ATTDER Şube Başkanı Esengül Aladağ, ″Hayat kurtarmak adına 'bir ünite kan üç can' diyerek buraya geldik. 'Hayat kurtarmak senin kanında var' diyoruz. Türk Kızılay'ına desteklerimiz her zaman devam edecek. Yanımızda olan herkese teşekkür ediyorum. Kan verin can verin″ dedi.

MAKÜ Paramedik Bölümü birinci sınıf öğrencisi Barış Koca da sınıf arkadaşları ile birlikte derneğin düzenlediği kan bağış kampanyasına destek verdiklerini aktardı.

 

 


Kaynak: DHA

ATT ve öğrencilerden kan bağışı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bisikletle gezen İzzet, otomobilin çarpmasıyla öldü
Bisikletle gezen İzzet, otomobilin çarpmasıyla öldü
İki kez nakil sırasını daha ağır hastalara verdi, üçüncü de oldu
İki kez nakil sırasını daha ağır hastalara verdi, üçüncü de oldu