Masa Tenisi Turnuvası tamamlandı

BURDUR Adliyesi'nde bu yıl 2'ncisi düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası'nda polis memuru Nurettin Altunbaş birinci oldu. Burdur Adliyesi'nde düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası'nda yargı mensupları, adliye personeli ve avukatlar karşı karşıya geldiler. Turnuvada adliyede görevli polis memuru Nurettin Altunbaş birinci, zabıt katibi Mustafa Türkyılmaz ikinci, zabıt katibi Mehmet Deveci üçüncü oldu. Birinciye 500, ikinciye 300, üçüncüye ise 200 TL ödül verildi. Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan, Burdur Adliyesi'nde ikinci kez düzenlenen masa tenisi turnuvasında amaçlarına ulaştıklarını belirterek, ″Tenis turnuvasına başlarken amacımız, adliye içerisindeki durağan yapıyı hareketlendirmek, personelin kendi arasındaki iletişimini güçlendirmekti. Bu amacımıza ulaştık. Arkadaşlarımız katılımı gayet iyi, moralleri yüksek, final maçları da beklediğimiz kadar güzel geçti. Arkadaşlarımıza, bize bu heyecanı yaşattıkları için teşekkür ediyoruz. Adliye içerisinde ciddi bir dostluk oluştu″ dedi..

Masa Tenisi Turnuvası tamamlandı
Masa Tenisi Turnuvası tamamlandı
Bu içerik 596 kez okundu.

BURDUR Adliyesi'nde bu yıl 2'ncisi düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası'nda polis memuru Nurettin Altunbaş birinci oldu.

 

Burdur Adliyesi'nde düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası'nda yargı mensupları, adliye personeli ve avukatlar karşı karşıya geldiler. Turnuvada adliyede görevli polis memuru Nurettin Altunbaş birinci, zabıt katibi Mustafa Türkyılmaz ikinci, zabıt katibi Mehmet Deveci üçüncü oldu. Birinciye 500, ikinciye 300, üçüncüye ise 200 TL ödül verildi.

Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan, Burdur Adliyesi'nde ikinci kez düzenlenen masa tenisi turnuvasında amaçlarına ulaştıklarını belirterek, ″Tenis turnuvasına başlarken amacımız, adliye içerisindeki durağan yapıyı hareketlendirmek, personelin kendi arasındaki iletişimini güçlendirmekti. Bu amacımıza ulaştık. Arkadaşlarımız katılımı gayet iyi, moralleri yüksek, final maçları da beklediğimiz kadar güzel geçti. Arkadaşlarımıza, bize bu heyecanı yaşattıkları için teşekkür ediyoruz. Adliye içerisinde ciddi bir dostluk oluştu″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

Masa Tenisi Turnuvası tamamlandı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü