Gazeteciler iftarda buluştu

BURDUR'da görev yapan yerel ve yaygın medya temsilcileri Gazeteciler Cemiyeti'nin düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi. Burdur Gazeteciler Cemiyeti'nin iftar programı Serenler Otel'de gerçekleştirildi. Programa, Cemiyet Başkanı Kürşat Tuncel, yerel ve yaygın medya temsilcileri ve aileleri katıldı. Cemiyet Başkanı Kürşat Tuncel, geçen yıl ilk defa düzenlenen iftar etkinliğinin Burdur'da basın camiasının en büyük buluşması olduğunu söyledi. Yönetim olarak bir yılı geride bıraktıklarını aktaran Tuncel, ″Bir yıllık süreçte pek çok olumlu çalışmanın başlangıcını, girişimlerini başlattık, ikinci görev yılımız ise tam bir atılım yılı olacak. Hazırlığını yaptığımız çalışmaların hayata geçtiği, projelerimizin uygulandığı bir yıl bekliyor bizi. Burdur Gazeteciler Cemiyeti çıtayı yükseltmiştir. Etkili bir meslek örgütü, sivil toplum kuruluşu olabilmek için, siz üyelerimizin desteğiyle çabalarımız bundan sonra daha da artarak devam edecek″ dedi. Cemiyet Başkanı Tuncel, Şırnak'ta düşen helikopterde şehit olan askerleri kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını da vurguladı..

Gazeteciler iftarda buluştu
Gazeteciler iftarda buluştu
Bu içerik 559 kez okundu.

BURDUR'da görev yapan yerel ve yaygın medya temsilcileri Gazeteciler Cemiyeti'nin düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi.

 

Burdur Gazeteciler Cemiyeti'nin iftar programı Serenler Otel'de gerçekleştirildi. Programa, Cemiyet Başkanı Kürşat Tuncel, yerel ve yaygın medya temsilcileri ve aileleri katıldı.

Cemiyet Başkanı Kürşat Tuncel, geçen yıl ilk defa düzenlenen iftar etkinliğinin Burdur'da basın camiasının en büyük buluşması olduğunu söyledi. Yönetim olarak bir yılı geride bıraktıklarını aktaran Tuncel, ″Bir yıllık süreçte pek çok olumlu çalışmanın başlangıcını, girişimlerini başlattık, ikinci görev yılımız ise tam bir atılım yılı olacak. Hazırlığını yaptığımız çalışmaların hayata geçtiği, projelerimizin uygulandığı bir yıl bekliyor bizi. Burdur Gazeteciler Cemiyeti çıtayı yükseltmiştir. Etkili bir meslek örgütü, sivil toplum kuruluşu olabilmek için, siz üyelerimizin desteğiyle çabalarımız bundan sonra daha da artarak devam edecek″ dedi.

Cemiyet Başkanı Tuncel, Şırnak'ta düşen helikopterde şehit olan askerleri kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını da vurguladı.

 

 


Kaynak: DHA

Gazeteciler iftarda buluştu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü