ASKON'dan Birlik - Beraberlik İftarı

ASKON Burdur Şubesi tarafından Öğretmenevinde Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri, Daire müdürleri, Burdurlu işadamları ve siyasilerin de katıldığı birlik ve beraberliğin vurgulandığı iftar yapıldı.

ASKON'dan Birlik - Beraberlik İftarı
ASKON'dan Birlik - Beraberlik İftarı Akca Gazete
Bu içerik 455 kez okundu.

ASKON Burdur Şube Başkanı Volkan Mengi Mübarek Ramazan Ayında birlik, beraberlik ve kardeşliği vurgulayarak; “Birlik ve beraberlik olduğu sürece Burdurumuz kalkınır.Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan'ın ifade ettiği 2023 hedefleri gibi Burdur'unda 2023 hedeflerinin olması gerekir. Hep bir arada olalım ve işadamlarımızın da güzel yatırımlara el atmalarını sağlayalım.” dedi.

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik: “ ASKON Burdur Şube Başkanımız Volkan Mengi ve Yönetim Kurulu Üyelerinize mübarek ramazan ayında bizleri buluşturduğu için teşekkür ediyorum. Ramazan ayının bu gününde burada güvenli ve huzurlu bir şekilde iftarımızı yapmamızı sağlayan şehitlerimizi yâd ediyor rahmet diliyorum. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları hepimiz biliyoruz. Birlik ile beraberlik ile ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozabiliriz. İşadamlarımızın yaptıkları işler dışarıdan bakıldığı kadar kolay değil.Ve bu zorluklarını kolaylaştırmak için yardıma gece gündüz hazırım. Birlikte başararak ülkemizi dünyanın sayılı ülkeleri arasına gireceğiz. İstihdam sağlayan işadamlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi. Programın sonunda ASKON tanıtım filmi izlendi.

burdur ASKON iftar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü