Borsa gıda yardımını sürdürüyor

Burdur Ticaret Borsası (BTB), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)un katkılarıyla geleneksel hale getirdiği Ramazan yardımlarını, bu yıl da ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak. Burdur Ticaret Borsası yönetimi, yardım paketleri için çeşitli firmalardan aldığı teklif sonucunda, kaliteli ve fiyatı uygun olan ürünleri tespit ederek, içerisinde temel gıdalar olan çay, un, zeytin, fasulye, pirinç, makarna, şeker, sıvı yağ vs. bulunan toplam bin 100 gıda paketi hazırlandı.

Borsa gıda yardımını sürdürüyor
Borsa gıda yardımını sürdürüyor Akca Gazete
Bu içerik 564 kez okundu.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da il merkezinin yanı sıra Borsa’ya üye kooperatif Başkanlarının destekleriyle ilçeler, beldeler ile köylerdeki gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştıracaklarını aktaran Burdur Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Veteriner Hekim Yılmaz Başar, "Amacımız, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Meclis-Yönetim ve üyelerimizin destekleriyle gıda paketlerini gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşabilmek. Ramazan ayı birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, yardımlaşma ve dayanışmanın en yoğun yaşandığı aylardan biri olması sebebiyle gıda paketlerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak. Ramazan ayında içinde bir ailenin ihtiyacını görecek şekilde oluşturduğumuz, un, çay, sıvı yağ, şeker, zeytin, kuru fasulye, pirinç makarna ve nohut gibi çeşitli gıdalardan oluşan paketlerimizi yönetimimizin, merkez muhtarları, ilçe ve köylerdeki kooperatif başkanlarımızın belirlediği ailelere dağıtmak” dedi.

Bu yıl da bin 100 aileye gıda yardımı yapılacağını söyleyen Başar, şu şekilde konuştu, “Ramazan ayında Burdur genelinde yardıma muhtaç ve yoksul vatandaşlarımıza gıda yardımı yapmaktayız. TOBB’un desteğiyle her yıl Burdur’da bin aileye yardım yapılıyor. Odalar ve Borsalar Birliğine yapmış oldukları katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Yönetim kurulum ve meclisim adına hayırlı Ramazanlar diliyorum.” 

burdur borsa gıda ramazan yardım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü