Şehit aileleri ve gazilere iftar

ANTALYA'nın Korkuteli Kaymakamı Erol Tanrıkulu, şehit aileleri ve gazilerle iftar programında bir araya geldi. Korkuteli Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığıyla Korkuteli'de yaşayan şehit aileleri, gaziler ve gazi yakınlarına iftar yemeği verildi. İftara, Kaymakam Erol Tanrıkulu, Garnizon Komutanı Personel Yüzbaşı Ufuk Arabacı, Belediye Başkan vekili Süleyman Uğurlu ve daire amirleri de katıldı. Kaymakam Erol Tanrıkulu, ″Bu ülke için bu mübarek toprak vatan toprağı için, bayrağımız için ve bu vatanı kutsal sayan aziz milletimiz için Çanakkale'de, Kıbrıs'ta, Kore'de, 15 Temmuz gecesinde ve ülkemizin her karışında milletimizin kaderine, bağımsızlığına ve demokrasisine sahip çıkan isimsiz kahramanlarımızı rahmetle, şükranla ve minnetle anıyorum. Dostlukların sevgiyle beslendiği bu mübarek ayın, tüm İslam alemine barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyorum. Böylesine mübarek bir ayda sizlerle bir arada bulunmaktan mutluluk duyduğumu da belirtmek istiyorum″ dedi..

Şehit aileleri ve gazilere iftar
Şehit aileleri ve gazilere iftar
Bu içerik 563 kez okundu.

ANTALYA'nın Korkuteli Kaymakamı Erol Tanrıkulu, şehit aileleri ve gazilerle iftar programında bir araya geldi.
Korkuteli Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığıyla Korkuteli'de yaşayan şehit aileleri, gaziler ve gazi yakınlarına iftar yemeği verildi. İftara, Kaymakam Erol Tanrıkulu, Garnizon Komutanı Personel Yüzbaşı Ufuk Arabacı, Belediye Başkan vekili Süleyman Uğurlu ve daire amirleri de katıldı.
Kaymakam Erol Tanrıkulu, ″Bu ülke için bu mübarek toprak vatan toprağı için, bayrağımız için ve bu vatanı kutsal sayan aziz milletimiz için Çanakkale'de, Kıbrıs'ta, Kore'de, 15 Temmuz gecesinde ve ülkemizin her karışında milletimizin kaderine, bağımsızlığına ve demokrasisine sahip çıkan isimsiz kahramanlarımızı rahmetle, şükranla ve minnetle anıyorum. Dostlukların sevgiyle beslendiği bu mübarek ayın, tüm İslam alemine barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyorum. Böylesine mübarek bir ayda sizlerle bir arada bulunmaktan mutluluk duyduğumu da belirtmek istiyorum″ dedi.

 

 

 


Kaynak: DHA

Şehit aileleri ve gazilere iftar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü