BTB iftar geleneğini sürdürüyor

Burdur Ticaret Borsası (BTB), geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da üyelerine iftar yemeği vermeyi sürdürüyor. Son olarak Çavdır ilçesindeki iftar yemeğinde konuşan Burdur Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Veteriner Hekim Yılmaz Başar, “Birlik ve beraberliğin yanı sıra paylaşmanın öneminin daha fazla hissedildiği bugünlerde, organize edilen bu iftar çadırına ev sahipliğini yapıyor olmaktan çok mutluyuz.” dedi.

BTB iftar geleneğini sürdürüyor
BTB iftar geleneğini sürdürüyor Akca Gazete
Bu içerik 451 kez okundu.

Burdur Ticaret Borsası’nın geleneksel iftar programına Çavdır Kaymakamı Abdullah Şahin, Belediye Başkanı Mustafa Uysal, Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Başar, Meclis Üyeleri Musa Tuğrul, Yılmaz Aldemir, Erol İlden, Fikret Şenol, Ticaret Borsası üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

İftar yemeğinin ardından kısa bir konuşma yapan Borsa Başkanı Yılmaz Başar, “Burdur Ticaret Borsası’nın meclisinden yönetim kuruluna kadar bütün organlarıyla önceliğimiz her zaman üyelerimiz ve Burdur’umuzdur. Gölhisar ilçemizden başlattığımız iftar programımızı, Yeşilova ve bugünde Çavdır’da devam ettiriyoruz. Daha sonra sırasıyla Tefenni, Karamanlı, Ağlasun, Bucak, Çeltikçi ve Burdur merkezde verilecek olan iftar yemeği ile sonlandıracağız. Her zaman olduğu gibi bugünde bizleri yalnız bırakmayan ve bizleri onurlandıran siz değerli üyelerimize bir kez daha teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Burada herkes ülke ekonomisine katkı sağlamak için çalıştığını ifade eden Başar, sözlerini şu şekilde sürdürdü, “Birlik ve beraberliğin yanı sıra paylaşmanın öneminin daha fazla hissedildiği bugünlerde şükürler olsun ki bu akşam da burada hep birlikteyiz. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Bu akşam bu beraberliğin güzel bir örneğini sergiliyoruz. Bu vesile ile mübarek ramazan ayınızı bir kez daha tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler dileğiyle bayramınızı da şimdiden kutluyorum” şeklinde konuştu.

burdur ticaret borsa iftar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü