Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi Öğrencileri Karne Sevinci Yaşadı

Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi Öğrencileri Karne Sevinci Yaşadı
Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi Öğrencileri Karne Sevinci Yaşadı Akca Gazete
Bu içerik 1101 kez okundu.

Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi öğrencileri bugün düzenlenen karne töreni ile yaz tatiline girdi. Okulun konferans salonunda bugün saat 11.00’de düzenlenen karne dağıtım törenine Okulun Banisi Port-san Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Hayırsever İşadamı Mehmet Cadıl, Okul Müdürü Yakup Çoban, okulda görevli idareciler, öğretmenler ve okulda eğitim-öğretim gören öğrenciler katıldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Yakup Çoban, öğrencilere yaz tatilini nasıl verimli değerlendirebilecekleri hakkında tavsiyelerde bulundu. Çoban, 12 sınıf öğrencilerine de sınav korkusu yaşamamaları için bazı tavsiyelerde bulundu.

Daha sonra ödül törenine geçildi. Okul bölüm birincilerine, ikincilerine ve üçüncülerine ödülleri Okulun Banisi Port-san Mermer Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Mehmet Cadıl tarafından verildi.

Ödül töreninde yıl boyunca hiç devamsızlık yapmayan öğrenciye, yine yıl boyunca yapılan kompozisyon ve şiir yarışmalarında dereceye girenlere kaşkol hediye edildi. Son olarak okul yönetimi tarafından onur belgesi almaya hak kazanan öğrencilerin belge ve hediyeleri verildi. Törende konuşan Okulun Banisi İşadamı Mehmet Cadıl, bir yıllık emeklerle eğitim-öğretim yılını tamamlayan öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti, öğrencilere iyi bir gelecek temennisinde bulundu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra

öğrenciler karnelerini almak üzere sınıflara geçti.

bucak mehmet cadıl anadolu lisesi karne tören
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
14 yıldır bekleme listesindeydi, gazetecinin böbreğiyle yaşam buldu
14 yıldır bekleme listesindeydi, gazetecinin böbreğiyle yaşam buldu
El temizliğinin önemi
El temizliğinin önemi