Yaz spor okulları başlıyor

MURATPAŞA Belediyesi'nin farklı yaş gruplarına yönelik 24 ayrı branş ve engellilere yönelik yüzme kursuyla yaz dönemi spor okulları pazartesi başlıyor. Bu yıl programda çim hokeyi kursuyla birlikte Bayındır Spor Tesisleri'nde 8- 12 yaş grubuna yönelik plaj voleybolu ve plaj futbolu da yer alıyor. Muratpaşa Belediyesi'nin yaz dönemi spor okulları 7 spor salonu, 3 stat, 4 spor tesisi, Süleyman Erol Yüzme Havuzu'yla birlikte Yeşilbahçe Mahallesi'nde bulunan Yaşlı Evi'nde pazartesi günü başlıyor. Turunç Masa'nın 444 80 07 numaralı çağrı merkezi üzerinden kayıtların devam ettiği yaz dönemi spor okulları, çocuk ve gençlere yönelik 16, yetişkinlere yönelik 7 ayrı branşta açılacak. Bununla birlikte Süleyman Erol Yüzme Havuzu'nda dönemler halinde 6- 14 yaş aralığına yönelik temel ve teknik yüzme eğitimi verilecek. Yüzme havuzunda ayrıca, 20 Haziran- 9 Eylül tarihleri arasında engellilere yönelik de yüzme kursları düzenlenecek. PLAJ FUTBOLU Muratpaşa Belediyesi'nin 7- 12 yaş grubuna yönelik kursları Mustafa Çetinkaya, Konuksever, Uğur Mumcu statlarıyla birlikte Oya, 75'inci Yıl, Çağlayan ve Astur spor tesislerinde hafta içi her gün gerçekleştirilecek. Sabah ve akşam olmak üzere iki gurup halinde düzenlenecek kurslar 25 Ağustos'a kadar devam edecek. 8- 12 yaş gurubuna yönelik plaj futbolu ise pazartesi - perşembe günleri arasında Bayındır Spor Tesisi'nde gerçekleştirilecek. BASKETBOL HER YERDE Muratpaşa Belediyespor'un U11 kategorisinde Antalya şampiyonluğuna uzandığı minik devlerinin altyapısını oluşturan basketbol kursları ise Çağlayan, Dilşad Refizade, Yenigöl, Namık Kemal, Güzoloba spor salonları ve Bayındır Spor Tesisi'yle Muratpaşa'nın dört bir noktasında gerçekleştirilecek. Tenis, hentbol, voleybol, 4- 7 yaş grubuna yönelik cimnastik, tekvando, kick boks, güreş, badminton, squash, masa tenisi ve zumba kurslarının açılacağı yaz döneminin sürprizi ise çim hokeyi ve plaj voleybolu oldu. ÇİM HOKEYİ Çim hokeyi kursları, 75'inci Yıl ve Çağlayan spor tesislerinde 8 - 15 yaş grubu çocuklar için pazartesi - perşembe günleri arasında gerçekleştirilecek. Kurslar saat 08.00'de başlayacak. Plaj voleybolu kursları ise 7 - 15 yaş aralığı için Bayındır Spor Tesisleri'nde yapılacak. Antrenmanlar saat 18.00'de başlayacak. YETİŞKİNLER İÇİN YOGA Muratpaşa Belediyesi yetişkinler için yaz döneminde tenis, squash, badminton, fitness, su cimnastiği branşında kurslar açacak. Aralarında Yeşilbahçe Yaşlı Evi'nin de bulunduğu 7 noktada sabah sporuna devam edecek Muratpaşa Belediyesi, Çağlayan Spor Salonu'nda pazartesi ve cuma günleri ise yoga kursu düzenleyecek..

Yaz spor okulları başlıyor
Yaz spor okulları başlıyor
Bu içerik 518 kez okundu.

MURATPAŞA Belediyesi'nin farklı yaş gruplarına yönelik 24 ayrı branş ve engellilere yönelik yüzme kursuyla yaz dönemi spor okulları pazartesi başlıyor. Bu yıl programda çim hokeyi kursuyla birlikte Bayındır Spor Tesisleri'nde 8- 12 yaş grubuna yönelik plaj voleybolu ve plaj futbolu da yer alıyor.
Muratpaşa Belediyesi'nin yaz dönemi spor okulları 7 spor salonu, 3 stat, 4 spor tesisi, Süleyman Erol Yüzme Havuzu'yla birlikte Yeşilbahçe Mahallesi'nde bulunan Yaşlı Evi'nde pazartesi günü başlıyor. Turunç Masa'nın 444 80 07 numaralı çağrı merkezi üzerinden kayıtların devam ettiği yaz dönemi spor okulları, çocuk ve gençlere yönelik 16, yetişkinlere yönelik 7 ayrı branşta açılacak. Bununla birlikte Süleyman Erol Yüzme Havuzu'nda dönemler halinde 6- 14 yaş aralığına yönelik temel ve teknik yüzme eğitimi verilecek. Yüzme havuzunda ayrıca, 20 Haziran- 9 Eylül tarihleri arasında engellilere yönelik de yüzme kursları düzenlenecek.
PLAJ FUTBOLU
Muratpaşa Belediyesi'nin 7- 12 yaş grubuna yönelik kursları Mustafa Çetinkaya, Konuksever, Uğur Mumcu statlarıyla birlikte Oya, 75'inci Yıl, Çağlayan ve Astur spor tesislerinde hafta içi her gün gerçekleştirilecek. Sabah ve akşam olmak üzere iki gurup halinde düzenlenecek kurslar 25 Ağustos'a kadar devam edecek. 8- 12 yaş gurubuna yönelik plaj futbolu ise pazartesi - perşembe günleri arasında Bayındır Spor Tesisi'nde gerçekleştirilecek.
BASKETBOL HER YERDE
Muratpaşa Belediyespor'un U11 kategorisinde Antalya şampiyonluğuna uzandığı minik devlerinin altyapısını oluşturan basketbol kursları ise Çağlayan, Dilşad Refizade, Yenigöl, Namık Kemal, Güzoloba spor salonları ve Bayındır Spor Tesisi'yle Muratpaşa'nın dört bir noktasında gerçekleştirilecek. Tenis, hentbol, voleybol, 4- 7 yaş grubuna yönelik cimnastik, tekvando, kick boks, güreş, badminton, squash, masa tenisi ve zumba kurslarının açılacağı yaz döneminin sürprizi ise çim hokeyi ve plaj voleybolu oldu.
ÇİM HOKEYİ
Çim hokeyi kursları, 75'inci Yıl ve Çağlayan spor tesislerinde 8 - 15 yaş grubu çocuklar için pazartesi - perşembe günleri arasında gerçekleştirilecek. Kurslar saat 08.00'de başlayacak. Plaj voleybolu kursları ise 7 - 15 yaş aralığı için Bayındır Spor Tesisleri'nde yapılacak. Antrenmanlar saat 18.00'de başlayacak.
YETİŞKİNLER İÇİN YOGA
Muratpaşa Belediyesi yetişkinler için yaz döneminde tenis, squash, badminton, fitness, su cimnastiği branşında kurslar açacak. Aralarında Yeşilbahçe Yaşlı Evi'nin de bulunduğu 7 noktada sabah sporuna devam edecek Muratpaşa Belediyesi, Çağlayan Spor Salonu'nda pazartesi ve cuma günleri ise yoga kursu düzenleyecek.

 

 

 


Kaynak: DHA

Yaz spor okulları başlıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü