Boks şampiyonu sevincini Başar ile paylaştı

Burdur’da 18-25 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Üst Minikler Boks Şampiyonasında 75 kilogramda Türkiye Şampiyonu olan Musa Yükcü, Burdur Boks İl Temsilcisi Merdane Bağrıyanık ile birlikte, Burdur Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Veteriner Hekim Yılmaz Başar’ı makamında ziyaret etti. Türkiye Şampiyonu olmasından dolayı Yükcü’yü tebrik eden Başar, spor ve sporcuya her zaman destek verdiklerini söyledi.

Boks şampiyonu sevincini Başar ile paylaştı
Boks şampiyonu sevincini Başar ile paylaştı Akca Gazete
Bu içerik 997 kez okundu.

Burdur’da, 18-25 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Üst Minikler Boks Şampiyonasında, 76 kilogramda Türkiye Şampiyonu olan Musa Yükcü, sevincini Burdur Ticaret Borsası Başkanı Yılmaz Başar ile paylaştı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve 18-25 Mayıs 2017 tarihinde düzenlenen Türkiye Üst Minikler Boks Şampiyonasının Burdur için iyi bir tanıtım olduğunu altını çizen Başar, “Tanıtımın yanı sıra ilimizden de başarılı bir şampiyon çıkardık” dedi.

Bu tür şampiyonluklardan Burdur adına büyük gurur duyduğunu ifade eden Başar, “Burdur Ticaret Borsası olarak sporcularımıza her zaman destek olmaya çalışıyoruz. Şimdiye kadar verdiğimiz desteklerin karşılığını da, sporcularımızın başarılarıyla aldık ve almaya da devam ediyoruz. İnşallah, Merdane hocamızın sizlere verdiği emeklerle daha nice başarılara imza atarsınız. Tekrardan seni ve Merdane hocamızı tebrik ediyorum” dedi.

Boks İl Temsilcisi Merdane Bağrıyanık da, Türkiye Şampiyonu olan Musa Yükcü’nün, Avrupa Şampiyonası Milli Takım Kampına katılmadan önce kendilerine her anlamda destek olan Ticaret Borsası Başkanı Yılmaz Başar’ı ziyaret etiklerini söyledi. 

burdur burdur ticaret borsa boks
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı