Manavgat Belediyespor oyuncularını tanıttı

BÖLGESEL Amatör Lig'de (BAL) mücadele edecek olan Manavgat Belediyespor, yeni transferlerini ve teknik heyeti basına tanıttı. Manavgat Belediyesi Side ek hizmet binasında düzenlen toplantıya Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Belediye Kültür Müdürü Halis Akkaya, spor koordinatörü Ahmet Ersoy, Manavgat Belediyespor teknik direktörü Harun Aydoslu ile yeni transfer edilen futbolcular katıldı. Sporun dostluk, kardeşlik ve barış getirdiğini belirten, bu amaçla birçok spor branşında faaliyet gösterdiklerini anlayan Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Futbol nem verdiğimiz spor dallarından biri. Futbol takımımız Antalya Süper Amatör Ligi'nde şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lig'e çıkma başarısı elde etti. Koyduğumuz hedefler doğrultusunda bu dönemde Bölgesel Amatör Ligi'nde şampiyon olarak üst lige çıkmayı hayal ediyoruz, Manavgat halkı bu başarıyı hak ediyor″ dedi. 10 FUTBOLCU KENDİNİ TANITTI Basın toplantısında transfer edilen 10 oyuncu 1 yıllık resmi sözleşmeye imza attı. Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor'dan transfer edilen Yunus Aydın, ″Kararlı ve başarıyı hak eden bir takıma geldiğim için mutluyum″ dedi. Manavgat Belediyespor önümüzdeki sezon için Osmaniyespor'dan Hakan Doğan, Gökay Yiğit ve Mertcan Özsoy, Turgutluspor'dan Hurşit Velioğlu, Serik Belediyespor'dan Ahmet Çetinkaya, Güzelorduspor'dan kaleci Tuğrul Karatosun, Kızılcabölükspor'dan Adem Ercan, Çekmeköy Belediyespor'dan Ahmet Gündoğdu, Edirnespor'dan Abaka Serge Alain'le sözleşme imzaladı..

Manavgat Belediyespor oyuncularını tanıttı
Manavgat Belediyespor oyuncularını tanıttı
Bu içerik 313 kez okundu.
BÖLGESEL Amatör Lig'de (BAL) mücadele edecek olan Manavgat Belediyespor, yeni transferlerini ve teknik heyeti basına tanıttı.
Manavgat Belediyesi Side ek hizmet binasında düzenlen toplantıya Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Belediye Kültür Müdürü Halis Akkaya, spor koordinatörü Ahmet Ersoy, Manavgat Belediyespor teknik direktörü Harun Aydoslu ile yeni transfer edilen futbolcular katıldı. Sporun dostluk, kardeşlik ve barış getirdiğini belirten, bu amaçla birçok spor branşında faaliyet gösterdiklerini anlayan Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Futbol nem verdiğimiz spor dallarından biri. Futbol takımımız Antalya Süper Amatör Ligi'nde şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lig'e çıkma başarısı elde etti. Koyduğumuz hedefler doğrultusunda bu dönemde Bölgesel Amatör Ligi'nde şampiyon olarak üst lige çıkmayı hayal ediyoruz, Manavgat halkı bu başarıyı hak ediyor″ dedi.
10 FUTBOLCU KENDİNİ TANITTI
Basın toplantısında transfer edilen 10 oyuncu 1 yıllık resmi sözleşmeye imza attı. Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor'dan transfer edilen Yunus Aydın, ″Kararlı ve başarıyı hak eden bir takıma geldiğim için mutluyum″ dedi.
Manavgat Belediyespor önümüzdeki sezon için Osmaniyespor'dan Hakan Doğan, Gökay Yiğit ve Mertcan Özsoy, Turgutluspor'dan Hurşit Velioğlu, Serik Belediyespor'dan Ahmet Çetinkaya, Güzelorduspor'dan kaleci Tuğrul Karatosun, Kızılcabölükspor'dan Adem Ercan, Çekmeköy Belediyespor'dan Ahmet Gündoğdu, Edirnespor'dan Abaka Serge Alain'le sözleşme imzaladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü