Kan bağışçısına altın madalya

KIZILAY'a 25 yıldır kan bağışında bulunan Finike Devlet Hastanesi'nde şoför olarak çalışan Arif Çobanoğlu, bronz ve gümüş madalyanın ardından altın madalya ile ödüllendirildi. Antalya Kamu Hastaneleri Birliği'ne bağlı Finike Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yücel Kurt, ″14 Haziran Dünya Kan Bağışçıları Günü″ dolayısıyla düzenli olarak kan bağışında bulunan hastane şoförü Arif Çobanoğlu'na duyarlı davranışı için teşekkür etti.   Günün anısına Arif Çobanoğlu ile hatıra fotoğrafı çektiren Başhekim Op. Dr. Yücel Kurt, tek kaynağın insan olduğu ve gönüllülük esasına dayanan kan bağışının yaygınlaşması ve her sağlıklı bireyin kan bağışında bulunması gerektiğini kaydetti..

Kan bağışçısına altın madalya
Kan bağışçısına altın madalya
Bu içerik 554 kez okundu.

KIZILAY'a 25 yıldır kan bağışında bulunan Finike Devlet Hastanesi'nde şoför olarak çalışan Arif Çobanoğlu, bronz ve gümüş madalyanın ardından altın madalya ile ödüllendirildi.
Antalya Kamu Hastaneleri Birliği'ne bağlı Finike Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yücel Kurt, ″14 Haziran Dünya Kan Bağışçıları Günü″ dolayısıyla düzenli olarak kan bağışında bulunan hastane şoförü Arif Çobanoğlu'na duyarlı davranışı için teşekkür etti.  
Günün anısına Arif Çobanoğlu ile hatıra fotoğrafı çektiren Başhekim Op. Dr. Yücel Kurt, tek kaynağın insan olduğu ve gönüllülük esasına dayanan kan bağışının yaygınlaşması ve her sağlıklı bireyin kan bağışında bulunması gerektiğini kaydetti.

 

 

 


Kaynak: DHA

Kan bağışçısına altın madalya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı