Domuzdan kaçarken fenalaşan genç öldü

MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde, arkadaşıyla gittiği parkta karşılaştığı domuzdan kaçmaya çalışırken fenalaşıp yere yığılan 18 yaşındaki Gökhan Türk, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Türk'e kesin ölüm nedeninin tesipiti için otopsi yapılmasına karar verildi. Bodrum'daki bir alışveriş merkezinde bulunan restoranda garsonluk yapan Gökhan Türk, dün saat 23.00 sıralarında işten çıkıp, arkadaşı Alican Yel ile Cumhuriyet Mahallesi'ndeki bir parka gitti. Bir süre parkta oturan iki arkadaş, karşılarına çıkan bir yaban domuzunu görünce paniğe kapılıp, kaçmaya başladı. Bu sırada iki arkadaştan Gökhan Türk, bir anda fenalaşıp, yere yığıldı. Bunun üzerine Yel, 112 Acil Servis'i arayıp, yardım istedi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Türk, Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Türk, doktorların müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Genç yaşta yaşamını yitiren Türk, ailesi ve yakınlarını yasa boğdu. Gökhan Türk'ün cesedi, kesin ölüm nedeninin tespit edilmesi için otopsi yapılmak üzere Muğla Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırılırken, polis olayla ilgili soruyturma başlattı. FOTOĞRAF  .

Domuzdan kaçarken fenalaşan genç öldü
Domuzdan kaçarken fenalaşan genç öldü
Bu içerik 399 kez okundu.

MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde, arkadaşıyla gittiği parkta karşılaştığı domuzdan kaçmaya çalışırken fenalaşıp yere yığılan 18 yaşındaki Gökhan Türk, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Türk'e kesin ölüm nedeninin tesipiti için otopsi yapılmasına karar verildi.
Bodrum'daki bir alışveriş merkezinde bulunan restoranda garsonluk yapan Gökhan Türk, dün saat 23.00 sıralarında işten çıkıp, arkadaşı Alican Yel ile Cumhuriyet Mahallesi'ndeki bir parka gitti. Bir süre parkta oturan iki arkadaş, karşılarına çıkan bir yaban domuzunu görünce paniğe kapılıp, kaçmaya başladı. Bu sırada iki arkadaştan Gökhan Türk, bir anda fenalaşıp, yere yığıldı. Bunun üzerine Yel, 112 Acil Servis'i arayıp, yardım istedi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Türk, Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Türk, doktorların müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Genç yaşta yaşamını yitiren Türk, ailesi ve yakınlarını yasa boğdu.
Gökhan Türk'ün cesedi, kesin ölüm nedeninin tespit edilmesi için otopsi yapılmak üzere Muğla Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırılırken, polis olayla ilgili soruyturma başlattı.

 

FOTOĞRAF

 

 


Kaynak: DHA

Domuzdan kaçarken fenalaşan genç öldü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü