Jandarmadan ruhsatsız silah operasyonu

BURDUR'un Ağlasun İlçesi'nde jandarmanın operasyonunda ruhsatsız tabanca ve av tüfekleri, bunlara ait mermi ve fişeklerle 3 çalıntı motosiklet ele geçirildi. Burdur İl Jandarma Komutanlığı tarafından Ağlasun'a bağlı Sakarca Mahallesi'nde oturan H.A., F.İ., ve E.Ö.'nün ellerinde ruhsatsız silahlar bulunduğu ve satma arayışı içinde oldukları duyumu alındı. Şüphelilerin ev ve eklentilerinde yapılan aramada 3 ruhsatsız tabanca, 4 ruhsatsız av tüfeği, 99 av tüfeği fişeği, 11 adet 9 milimetre tabanca mermisi, 16 adet 7.65 milimetre tabanca mermisi, kasatura ile 3 çalıntı olduğu değerlendirilen motosiklet ele geçirildi. Cumhuriyet savcısının talimatı ile gözaltına alınan şüpheliler ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Malzemelere ise el konuldu..

Jandarmadan ruhsatsız silah operasyonu
Jandarmadan ruhsatsız silah operasyonu
Bu içerik 542 kez okundu.

BURDUR'un Ağlasun İlçesi'nde jandarmanın operasyonunda ruhsatsız tabanca ve av tüfekleri, bunlara ait mermi ve fişeklerle 3 çalıntı motosiklet ele geçirildi.
Burdur İl Jandarma Komutanlığı tarafından Ağlasun'a bağlı Sakarca Mahallesi'nde oturan H.A., F.İ., ve E.Ö.'nün ellerinde ruhsatsız silahlar bulunduğu ve satma arayışı içinde oldukları duyumu alındı. Şüphelilerin ev ve eklentilerinde yapılan aramada 3 ruhsatsız tabanca, 4 ruhsatsız av tüfeği, 99 av tüfeği fişeği, 11 adet 9 milimetre tabanca mermisi, 16 adet 7.65 milimetre tabanca mermisi, kasatura ile 3 çalıntı olduğu değerlendirilen motosiklet ele geçirildi.
Cumhuriyet savcısının talimatı ile gözaltına alınan şüpheliler ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Malzemelere ise el konuldu.

 

 


Kaynak: DHA

Jandarmadan ruhsatsız silah operasyonu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü