Ak Parti Bucak İlçe Başkanlığına Adem Şengül getirildi

Bucak Ak Parti ilçe başkanlığı ve yönetimi fesh edilerek yeni yönetimin oluşması için Ak Parti Genel Başkanlığınca göreve getirilme yazısı il başkanı Süleyman Faki tarafından Adem Şengül’e iletildi.

Ak Parti Bucak İlçe Başkanlığına Adem Şengül getirildi
Ak Parti Bucak İlçe Başkanlığına Adem Şengül getirildi Akca Gazete
Bu içerik 1907 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Ak Parti Genel Merkezi tarafından Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş’ın tebliği ile Bucak Ak Parti yönetimi tamamıyla münfesih hale geldiği dile getirilerek ilçe Başkanlığına Adem Şengül’ün getirildiği ve yeni yönetimin oluşturularak Genel Merkez Teşkilat Başkanlığına oluşturularak sunulması istendi.

Ak Parti Bucak ilçe Başkanlığına Adem Şengül’ün atanması ile ilgili partide düzenlenen törene Ak Parti Burdur Milletvekilleri Reşat Petek, Bayram Özçelik, Ak Parti il Başkanı Süleyman Faki, Bucak Ak Parti eski yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Ak Parti İl Başkanı Süleyman Faki “Dün Ankara’da partimizin genel merkezinde mülakatlar yapıldı ve Bucak ilçemizin Ak Parti İlçe Başkanlığına Adem Şengül getirilerek yeni bayrağı teslim aldı” dedi. Faki, eski dönemde görev yapan partililere teşekkür ederken Bucak Burdur’un en büyük ilçesi olarak geçmiş dönemlerde zafer ve başarılarla Burdur’a destek olduğunu söyledi.

Görevden alınan Bucak Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Yaman 2014 yılında kongre gile göreve geldiklerini 2014 yılında Belediye Başkanlığı seçimi, Cumhurbaşkanlığı, 7 haziran seçimi, 1 kasım ve 16 nisan seçimlerinde teşkilatın tüm kademeleri ile birlikte büyük çalışmalara imza atarak bayrağı en süt seviyede bıraktıklarını dile getirerek, yeni yönetimde Adem Şengül’e başarılar diledi.

Ak Parti İlçe Başkanlığına getirilen Adem Şengül ise yaptığı konuşmada “Partimizin genel merkezi dün bana Bucak Ak Parti ilçe başkanlığı görevimi tebliğ ettiler. Bizde Bucağımızı en iyi yerlere getirmek için layık ile yerine getireceğiz. Partimizin bize verdiği görev ve talimatlarda parti içi çekişmelerle uğraşmamamız gerektiğini, partimizin dışa karşı mücadele etmesi gerektiğini ilçemizde 10 bin 800 lerden başlayarak 26 binlere kadar çıkan oylarımızın 47-48 bin seçmenin bulunduğu bir ilçede 30-35 binli rakamlara çıkması gerektiği belirtildi. Bizde bu görevi en iyi şekilde layık ile yapacağız” dedi. Adem Şengül, yeni yönetime germek isteyen partililerin müracaatlarını beklediklerini belirtti.

Burdur Ak Parti Milletvekili Bayram Özçelik ise yaptığı konuşmada “Parti Genel Merkezimizin almış olduğu karar doğrultusunda yeni yönetimin yenilikler getirir, farklı bakış açısı getirir, her bir değişimde dinamizm vardır. Yeni yönetimin büyük başarılara imzalar atacağı kanaatindeyim” dedi. Öçelik, Bucak bir il konumunda aktif siyaset yapan ve heyecanlı olan bir ilçemizdir.  Bucak adeta ilmiş gibi seçim çalışması yapan bir ilçemizdir.

Ak Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek ise yaptığı konuşmada “Partimizin teşkilatımızın teşkilat ilkelerine bağlı kalırsak, kendi gönlümüze değil, partimizin ilke ve prensiplerine uyarsak sanıyorum önümüzdeki gelecek günler daha da aydınlık olacak ve başarıdan başarıya koşacağız demektir” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Ak Parti Genel Merkezince Bucak İlçe Başkanlığına getirilen ve yeni yönetimi oluşturma yazısını Burdur Ak Parti İl Başkanı Süleyman Faki Adem Şengül’e verdi. 

 

bucak bucak ak parti adem şengül bayram özçelik ak parti reşat petek başkan ilçe kadir yaman parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü