Çamaşır makinesine giren yılan çıkarıldıktan sonra doğaya salındı

AFYONKARAHİSAR'ın Sandıklı İlçesi'nde evin banyosundaki çamaşır makinesine giren 2 metrelik yılan, itfaiye ekipleri tarafından çıkarıldıktan sonra doğaya salındı. Sandıklı'ya bağlı Kızılca Köyü'nde oturan Sabahattin Koçak dün evin banyosunda bulunan çamaşır makinesinin içinde yılan olduğunu fark etti. Koçak, yılanı çıkarması için Sandıklı Belediyesi itfaiye ekiplerinden yardım istedi. İtfaiye ekipleri çamaşır makinesinden çıkardıkları yılanı belediye Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü'ne teslim etti. Yaklaşık 2 metre uzunluğundaki yılan Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından cam akvaryum içinde korumaya alındı. Bir gün bekletilen yılan bugün Sipsin mevkisinde doğaya salındı. Çuval içerisinde bölgeye getirilen yılanı belediye başkan yardımcıları Hüseyin Özen ve Rüştü Altınay doğal ortamına bıraktı. Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Özen, ″İtfaiye personelimiz Kızılca Köyü'nde bir çamaşır makinesi içerisine giren yılanı yakaladı. Belediyemiz Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekiplerine teslim ettiler. Yılan bırakmaya ortam müsait olmadığı için bir gün muhafıza altına alındı ve bu gün de burada kimseye zarar olmayacak şekilde doğal hayatına salıverildi″ dedi..

Çamaşır makinesine giren yılan çıkarıldıktan sonra doğaya salındı
Çamaşır makinesine giren yılan çıkarıldıktan sonra doğaya salındı
Bu içerik 447 kez okundu.

AFYONKARAHİSAR'ın Sandıklı İlçesi'nde evin banyosundaki çamaşır makinesine giren 2 metrelik yılan, itfaiye ekipleri tarafından çıkarıldıktan sonra doğaya salındı.
Sandıklı'ya bağlı Kızılca Köyü'nde oturan Sabahattin Koçak dün evin banyosunda bulunan çamaşır makinesinin içinde yılan olduğunu fark etti. Koçak, yılanı çıkarması için Sandıklı Belediyesi itfaiye ekiplerinden yardım istedi. İtfaiye ekipleri çamaşır makinesinden çıkardıkları yılanı belediye Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü'ne teslim etti.
Yaklaşık 2 metre uzunluğundaki yılan Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından cam akvaryum içinde korumaya alındı. Bir gün bekletilen yılan bugün Sipsin mevkisinde doğaya salındı. Çuval içerisinde bölgeye getirilen yılanı belediye başkan yardımcıları Hüseyin Özen ve Rüştü Altınay doğal ortamına bıraktı. Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Özen, ″İtfaiye personelimiz Kızılca Köyü'nde bir çamaşır makinesi içerisine giren yılanı yakaladı. Belediyemiz Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekiplerine teslim ettiler. Yılan bırakmaya ortam müsait olmadığı için bir gün muhafıza altına alındı ve bu gün de burada kimseye zarar olmayacak şekilde doğal hayatına salıverildi″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

Çamaşır makinesine giren yılan çıkarıldıktan sonra doğaya salındı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
El temizliğinin önemi
El temizliğinin önemi
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti