Güzeller önce yoga yaptı, sonra yorgunluk attı

ANTALYA'nın Kemer İlçesi'nde düzenlenen Miss Kemer International Güzellik Yarışması'nın finalistleri eğitmen eşliğinde yoga yaptı. Güzeller daha sonra iskelede dans edip hamakta uzanarak dinlendi. Kemer'de bu yıl 11'incisi düzenlenen Miss Kemer International Güzellik Yarışması için 20 ülkeden gelen güzeller 9 Temmuz günü Rixos Sungate Otel'de yapılacak final öncesi hazırlık yaparken, çeşitli etkinliklere de katılıyor. Rixos Sungate Otel'in yoga eğitmeni Katrine tarafından verilen yoga seansına katılan güzeller, tüm hareketleri zorlanmadan yaparken, günün yorgunluğunu atmaya çalıştı. Yoga seansının ardından iskeleye çıkan 20 ülke güzeli, burada DJ'lerin çaldığı parçalarla dans edip eğlendi ve hamakta uzanarak dinlendi..

Güzeller önce yoga yaptı, sonra yorgunluk attı
Güzeller önce yoga yaptı, sonra yorgunluk attı
Bu içerik 826 kez okundu.

ANTALYA'nın Kemer İlçesi'nde düzenlenen Miss Kemer International Güzellik Yarışması'nın finalistleri eğitmen eşliğinde yoga yaptı. Güzeller daha sonra iskelede dans edip hamakta uzanarak dinlendi.
Kemer'de bu yıl 11'incisi düzenlenen Miss Kemer International Güzellik Yarışması için 20 ülkeden gelen güzeller 9 Temmuz günü Rixos Sungate Otel'de yapılacak final öncesi hazırlık yaparken, çeşitli etkinliklere de katılıyor. Rixos Sungate Otel'in yoga eğitmeni Katrine tarafından verilen yoga seansına katılan güzeller, tüm hareketleri zorlanmadan yaparken, günün yorgunluğunu atmaya çalıştı.
Yoga seansının ardından iskeleye çıkan 20 ülke güzeli, burada DJ'lerin çaldığı parçalarla dans edip eğlendi ve hamakta uzanarak dinlendi.

 

 


Kaynak: DHA

Güzeller önce yoga yaptı sonra yorgunluk attı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
14 yıldır bekleme listesindeydi, gazetecinin böbreğiyle yaşam buldu
14 yıldır bekleme listesindeydi, gazetecinin böbreğiyle yaşam buldu
El temizliğinin önemi
El temizliğinin önemi