Güreşçiler Türkiye ikincisi oldu

TÜRKİYE Minikler 1'inci Lig Kulüpler finalinde Elmalı Güreş Eğitim Merkezi sporcuları Türkiye ikincisi oldu. Elmalı Güreş Eğitim Merkezi sporcuları Afyonkarahisar'da gerçekleştirilen Türkiye Minikler 1'inci Lig Kulüplerarası final müsabakalarında Elmalı'yı başarıyla temsil etti. İlk turda Kayseri Güreş Eğitim Merkezi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni mağlup eden sporcular Kasımpaşa güreş takımına mağlup olarak Türkiye ikincisi oldu. Elmalı Güreş Eğitim Merkezi antrenör ve sporcuları, Elmalı Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bekir Erol ile birlikte Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin'i makamında ziyaret ederek, Türkiye Şampiyonası'nda elde ettikleri kupayı teslim etti. Güreşçi ve antrenörleri kutlayan Başkan Öztekin, belediye olarak ata sporu güreşlere ayrı bir önem verdiklerini belirterek, genç sporculara bisiklet hediye etti..

Güreşçiler Türkiye ikincisi oldu
Güreşçiler Türkiye ikincisi oldu
Bu içerik 383 kez okundu.

TÜRKİYE Minikler 1'inci Lig Kulüpler finalinde Elmalı Güreş Eğitim Merkezi sporcuları Türkiye ikincisi oldu.

 

Elmalı Güreş Eğitim Merkezi sporcuları Afyonkarahisar'da gerçekleştirilen Türkiye Minikler 1'inci Lig Kulüplerarası final müsabakalarında Elmalı'yı başarıyla temsil etti. İlk turda Kayseri Güreş Eğitim Merkezi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni mağlup eden sporcular Kasımpaşa güreş takımına mağlup olarak Türkiye ikincisi oldu.

Elmalı Güreş Eğitim Merkezi antrenör ve sporcuları, Elmalı Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bekir Erol ile birlikte Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin'i makamında ziyaret ederek, Türkiye Şampiyonası'nda elde ettikleri kupayı teslim etti.

Güreşçi ve antrenörleri kutlayan Başkan Öztekin, belediye olarak ata sporu güreşlere ayrı bir önem verdiklerini belirterek, genç sporculara bisiklet hediye etti.

 

 


Kaynak: DHA

Güreşçiler Türkiye ikincisi oldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
El temizliğinin önemi
El temizliğinin önemi
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti