Gölhisar sahası FİFA Şartlarına uygun hale getirilecek

AK Parti Burdur Milletvekili, Anayasa Komisyonu Başkanvekili, 15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu Başkanı Reşat PETEK’ten müjde!

Gölhisar sahası FİFA Şartlarına uygun hale getirilecek
Gölhisar sahası FİFA Şartlarına uygun hale getirilecek Akca Gazete
Bu içerik 350 kez okundu.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Milletvekili PETEK ; “ 2016-2017 Futbol sezonu 1.Amatör Kümeyi şampiyon olarak tamamlayan Gölhisar Futbol Takımımızın 2017-2018 Futbol Sezonunda Bölgesel Amatör Ligde (BAL) mücadele edecek olmasından dolayı müsabakalar için sahanın FİFA standartlarına daha uygun hale getirilmesi için çalışmalar yapmaktayız, diye açıklama yapmıştım. Bunun için Gölhisar İlçesi doğal çim yüzeyli futbol sahasının sentetik çime dönüştürülmesi, 500 seyircili portatif tribün, 4’lü soyunma odası, saha aydınlatılması, futbol sahasının tel örgü ile kapatılması için 1.800.000.00 TL. (KDV Hariç) ödenek talebimiz olmuştu.

 Bu çalışmalarımız sonuç verdi ve yaptığımız girişimler sonucunda; bugün itibarıyla Gençlik Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğünden gelen yazı ile talebimizin olumlu karşılandığının belge ve bilgisi tarafıma ulaştı. Gölhisarlı hemşerilerime ve taraftarlarımıza hayırlı olsun.

Burdurumuz her hizmetin en iyisine layıktır, bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da yapılacak her hizmetin takipçisi olacağız.

Bu vesile ile başta Sayın Bakanımız Akif Çağatay KILIÇ Beye,  Spor Toto Başkanı Mehmet Muharrem KASAPOĞLU Beye, Spor Genel Müdürü Mehmet BAYKAN Beye, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ömer Faruk ŞİRAN Beye ve emeği geçen tüm ilgililere teşekkürü bir borç bilirim” dedi.

burdur gölhisar fifa saha bal ligi reşat petek spor toto
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yatağan'daki termik santralden 2'nci üzücü haber
Yatağan'daki termik santralden 2'nci üzücü haber
Türkiye genelinde okullarda 360 ton atık pil toplandı
Türkiye genelinde okullarda 360 ton atık pil toplandı