Vali Yılmaz, “Eğitime yapılan yatırım en büyük yatırımdır”

Vali Şerif Yılmaz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından ilimize yapılan 16 derslikli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi inşaatında incelemelerde bulundu.

Vali Yılmaz, “Eğitime yapılan yatırım en büyük yatırımdır”
Vali Yılmaz, “Eğitime yapılan yatırım en büyük yatırımdır” Akca Gazete
Bu içerik 494 kez okundu.

Bugün 2. Organize Sanayi Bölgesinde incelemelerde bulunan Vali Yılmaz, buradan inşaatı hızla ilerleyen TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne geçerek devam eden çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı.

 

Vali Yılmaz’a, Milletvekili Bayram Özçelik, Milletvekili Reşat Petek, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Servet Olpak, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik ve Ticaret Borsası Başkanı Yılmaz Başar eşlik etti.

 

Vali Şerif Yılmaz, okul inşaatı incelemeleri sırasında yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Okulun projesini beğendiğini ifade eden Vali Yılmaz, Bu vesile ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine, Ticaret ve Sanayi Odası ve Ticaret Borsası olmak üzere katkı veren, emek veren, destek veren herkese teşekkür ediyorum. Eğitime yapılan yatırım en büyük yatırımdır. Paranız da olsa, fabrikanız da olsa iyi yetişmiş eğitimli insanınız yoksa hiçbir anlam ifade etmiyor. TOBB Başkanının Türkiye’ye olduğu gibi Burdur’a da yaptığı destekten dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” dedi. 

burdur vali TOBB mesleki ve teknik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü