Vali Şerif Yılmaz, Kızılkaya Beldesini Ziyaret Etti

Vali Şerif Yılmaz, Bucak ilçesine bağlı Kızılkaya Kasabasına ziyarette bulundu.

Vali Şerif Yılmaz, Kızılkaya Beldesini Ziyaret Etti
Vali Şerif Yılmaz, Kızılkaya Beldesini Ziyaret Etti Akca Gazete
Bu içerik 364 kez okundu.

Ürkütlü Köyünde Milletvekili Reşat Petek'in yakının cenaze töreni katılan Vali Yılmaz, Ürkütlü'den ayrıldıktan sonra Kızılkaya Beldesine geçti.

 

Kızılkaya Belediye Başkanı Canan Atasoy ve vatanadşlar tarafından karşılanan Vali Şerif Yılmaz, ilk olarak Kızılkaya Belediyesini ziyaret ederek Başkan Atasoy'dan belde hakkında brifing aldı.

 

30 bin dekar tarım arazisi olan beldenin geçim kaynağının tarım ve hayvancılık olduğunu aktaran Başkan Atasoy beldenin eğitim, sağlık, tarım ve hayvancılık başta olmak üzere genel durumu ile ilgili Vali Yılmaz'a brifinfg verdi. Belediye olarak yaptığı çalışmalar ve devam eden projeleri ile ilgili kendisini bilgilendirdi.

Vali Yılmaz Başkan Atasoy'u ziyaretinin ardından, belediyede nikah kıydıran genç çiftlerin nikah şahitliğini yaptı. Genç çiftlerin mutluluklarına ortak olan Vali Yılmaz, Başkan Atasoy'un kıydığı nikah sonrası evlilik cüzdanlarını genç çiftlere teslim ederek kendilerini tebrik etti, hayırlı olmasını diledi.

 

Kızılkaya'dan ayrılmadan vatandaşlar bir araya gelen Vali Yılmaz, vatandaşların talep ve isteklerini dinledi.  Bir süre vatandaşlarla sohbet eden Vali Yılmaz, belde ziyaretinin ardından Bucak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısına katılmak üzere Bucak ilçesine geçti.

 

Vali Yılmaz'ın ziyaretinde kendisine Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İsmail Bayata, il Emniyet Müdürü Saim Akpınar, İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer Bağcı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Servet Olpak eşlik etti.

burdur vali kızılkaya ziyaret bucak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
El temizliğinin önemi
El temizliğinin önemi
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti