Engelsiz Yaşam Merkezi İnşaatı İnceleme

AK Parti Burdur Milletvekili Özçelik ve beraberinde AK Parti Burdur İl Başkanı Süleyman Faki, Askeriye Köyü'nde yapımı devam eden Engelsiz Yaşam Merkezi inşaatında incelemelerde bulundu.

Engelsiz Yaşam Merkezi İnşaatı İnceleme
Engelsiz Yaşam Merkezi İnşaatı İnceleme Akca Gazete
Bu içerik 499 kez okundu.

Burdur'a AK Parti Hükümetleri tarafından her geçen gün yatırım desteğinin arttığını belirterek yaptığı konuşmada, Milletvekili Bayram Özçelik “ Engelsiz Yaşam Merkezi yapım ihalesi 03.02.2017 tarihinde gerçekleştirilmişti. İhaleyi alan firma tarafından Askeriye köyümüzdeki başlanıldı. Bizde İl Başkanımız Süleyman Faki ile birlikte çalışmaları yerinde inceledik. 3 adet yaşam evlerinin ve idari binanın inşaat çalışmaları devam etmekte. Burdur Engelsiz Yaşam Merkezinin ihale bedeli 5.099.000.00 TL’dir.”ifadelerini kullandı.

Milletvekili Özçelik, yapılacak tesisin ardından yaşam merkezinin yaşanabilir bir yer olacağının altını çizerek, "Yapılan yatırımlarla birlikte Burdur'da her geçen insan yaşamında kaliteyi arttırmaya çalışıyoruz. Engelsiz Yaşam Merkezi'nin Kısa süre içerisinde engellilerimize hizmet vermeye başlayacak olmasından dolayı mutluluk duyuyorum. Burdur, sosyal hizmet sunumu anlamında gerçekten çok gelişmiş bir ilimiz. Amacımız toplumda, ihtiyaç duyan herkese ulaşabilmek. Bakanlığımızın verdiği hizmetler, Burdur açısından önemli” diye konuştu.

AK Parti Burdur İl Başkanı Süleyman Faki "İlimizde sosyal hizmet çalışmalarının artması ve engellilerimize yönelik yatırımların artması bizleri sevindirmektedir. Burdur Engelsiz Yaşam Merkezi'nin de kısa sürede tamamlanarak hizmete girecek olması, hemşehrilerimizi ve buradan hizmet görecekleri mutlu edecektir. Milletvekillerimizle birlikte yapılan yatırımların takipçisiyiz." ifadelerini kullandı.

burdur ak parti engelsiz yaşam bayram özçelik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü