İl Halk Kütüphanesi İnşaatında İnceleme

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ve beraberinde AK Parti Burdur İl Başkanı Süleyman Faki ve AK Parti teşkilatı ile Burdur İl Merkezi'nde yapımı devam eden Halk Kütüphanesi inşaatında incelemelerde bulundu.

İl Halk Kütüphanesi İnşaatında İnceleme
İl Halk Kütüphanesi İnşaatında İnceleme Akca Gazete
Bu içerik 633 kez okundu.

Eğitim kenti Burdur'a, eğitim alanında yatırımların Ak Parti hükümetleri döneminde geldiğini hatırlatan Milletvekili Özçelik , “ Kütüphane inşaatımız hızla devam ediyor. Eğitimde marka kent olan Burdur’umuzda, kütüphanenin hizmete girmesi ile ilimizdeki eğitimi taçlandıracağız. İnşaat tamamlandığında son derece modern bir hal alacak olan kütüphane, kitap okuyan ya da sınavlara hazırlanan gençlerimiz için iyi bir fırsat olacak. Gençlerimiz ferah alanlarda, teraslı, güzel bir ortamda derslerini çalışacaklar.” ifadelerini kullandı.

İÇERİSİNDE YOK YOK!

Özçelik, “ Kütüphane inşaatımız tamamlandığı zaman 3949 m2 kapalı alana sahip olacak. Kütüphanemizde İşitme, Görme Engelliler Bölümü, Sergi Salonu, Okul Öncesi, Çocuk Bölümü, Çocuk Gençlik Bölümü, Burdur Kent Arşivi Bölümü, Yetişkinler bölümü, 160 kişilik konferans salonu gibi birçok bölüm hemşerilerimize hizmet verecektir" dedi.

AK Parti İl Başkanı Süleyman Faki, "Hükümetimiz Milletvekillerimizin çalışmaları ile gerek yeni okulları, gerek eğitim araç-gereçleri, gerek de öğrencilere sunulan hizmetleri ile Burdur'umuza her zaman desteğini esirgememiştir. Şimdi de Halk Kütüphanesi'nin yapımı ile 7'den 77'ye herkesin faydalanabileceği kitap kokan bir yer olacaktır. İlimize hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

burdur kütüphane inşaat ak parti bayram özçelik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
14 yıldır bekleme listesindeydi, gazetecinin böbreğiyle yaşam buldu
14 yıldır bekleme listesindeydi, gazetecinin böbreğiyle yaşam buldu
El temizliğinin önemi
El temizliğinin önemi