Bucak Ak Parti İlçe yönetimi belirlendi

21 Haziran 2017 tarihinde Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkezince Bucak ilçe yönetimi fesh edilerek yeni yönetimin oluşumu için ilçe Başkanlığına Adem Şengül getirilmişti.

Bucak Ak Parti İlçe yönetimi belirlendi
Bucak Ak Parti İlçe yönetimi belirlendi Akca Gazete
Bu içerik 1852 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

İlçe Başkanlığına getirilen Adem Şengül Adalet ve Kalkınma Partisi Bucak yönetim kurulu üyelerinin belirlenmesinden sonra Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkezince onaylanmasından sonra yeni yönetim göreve başladı.

Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanlığında yeni yönetiminde katılımı ile açıklama yapan Adalet ve Kalkınma Partisi Bucak İlçe Başkanı Adem Şengül “21 haziran 2017 tarihinde Adalet ve Kalkınma Partisi Teşkilat Başkanlığı tarafından ilçe başkanlığı görevi tarafıma tebliğ edildi. Bir aylık süreç içesinde  ilçe yönetim kurulunda görev almak için 97 kişi müracaatta bulundu. Genel merkez teşkilat başkanlığımız, koordinatör milletvekilimiz, il başkanımız ve ilçe başkanı olarak bizlerinde katıldığı çeşitli süreçlerden geçerek yeni oluşan yönetim kurulunu 20 asil 10 yedek olmak üzere genel merkezimiz tarafından uygun görülerek onanmıştır. Yönetim kurulu olarak bu gün hem yönetim kurulunun tanışması hem de  yürütme kurulunun belirlenmesi, bundan sonraki süreçte kongreye gideceğimizden dolayı olağan kongre kararı ile ilgili kararlar alacağız” dedi. Şengül yeni yönetim kurulu ile Bucak’ın geleceği ile ilgili hep birlikte imza atacaklarını dile getirirken ağustos ayı başından itibaren delege tespitleri, delege teşkilatlarının oluşumu, delege seçimlerinin kesinleşmesi ve akabinde 12 kasım 2017 tarihinden önce ilçe kongresini yapacaklarını kongre ile seçime giren yönetim ile Bucak’ın siyasi tarihine imzasını atacak yönetim olduğunu belirtti.

Hizip ve A ve B’nin adamı olmadan çalışacağız

Bucak Adalet ve Kalkınma Partisi ilçe Başkanı Adem Şengül, şimdiki ve Kongre sonrası yeni yönetim ile birlikte hiçbir hizipçiliğe meydan vermeden A’nın B’nin adamı olmadan omuz omuza sadece partiye hizmet edecek şekilde Cumhurbaşkanımız ve Partimizin Gene Başkanı Recep Tayip Erdoğan’ın gönül erleri olarak bu kutlu davaya hep birlikte hizmet edeceğiz. Hedefimiz oy çıtasını daha da yukarılara çıkarmak belediyemiz, diğer kurumlarla, il ve ilçe teşkilatımız, genel merkezimiz ile koordineli bir şekilde çalışarak ilçemize güzel hizmetlerdin gelmesini sağlamaktır” dedi. Adem Şengül Burdur’da Adalet ve Kalkınma Partisi olarak iki milletvekillerinin bulunduğunu her iki milletvekili ile uyumlu bir çalışma süreci içerisinde olacaklarını belirtti.

Bucak Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Yönetimine Başkan Adem Şengül, Melike Akgül, Burak Kurt, İbrahim Etem Gökmen, Kazım Elibol, Mehmet Şenel, Süleyman Fikret Civan, Niyazi Ay, Gökhan Tezyal, Şuhaip Özdaş, Ramazan Köklü, Yurdagül Işık, Mustafa Korkmaz Tahir Duran, Mustafa Bilgiç, Abdurahman Taş, Gökhan Altundaş, Nezahat Arlı, İbrahim Sağar ve Faruk Bilgiç.

Yedek Üyeliklerine ise Hüseyin Ayan, İbrahim Koşay, Recep Yıldız, Yusuf Avcı, Mustafa Oğuz, Mehmet Günay, Yakup Gülcü Ramazan Ocak, Osman Kurtulmuş ve Yusuf Uzun  

 

bucak ak parti adem şengül bucak ak parti yönetimi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü