BAKA’nın Yeni Dönem Başkanı Vali Şerif Yılmaz

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, bir yıldır yürüttüğü BAKA dönem Başkanlığını, Vali Şerif Yılmaz’a devretti.

BAKA’nın Yeni Dönem Başkanı Vali Şerif Yılmaz
BAKA’nın Yeni Dönem Başkanı Vali Şerif Yılmaz Akca Gazete
Bu içerik 299 kez okundu.

Dönem Başkanlığını Vali Yılmaz’a devir eden Vali Karaloğlu yaptığı konuşmada, “Antalya Valisi olarak bir yıldır yürüttüğüm BAKA dönem Başkanlığını Sayın Burdur Valimize devir ediyorum. Bundan sonraki toplantılarımızda bir yıl Sayın Valimiz BAKA’nın başkanlığını yürütecek. Başkan Vekilliğini de Isparta Valimiz yürütecek. Ben Sayın Valimize başarılar diliyorum. Dönem başkanlığında BAKA’nın çok daha efektif, çok daha proaktif olacağından şüphemiz yok. Kendilerini kutluyoruz hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

BAKA’nın yeni dönem Başkanı Vali Yılmaz ise yaptığı konuşmada, “bizde Sayın Antalya Valimize teşekkür ediyoruz. Tam geçiş döneminde bulunduğumuz görevlere yeni başlamıştık üç Vali olarak, tam bir yıl oldu.  Yönetim kurulu üyelerimiz daha önceden burada görev aldılar. Göreve başladıktan sonra ilk toplantıda Sayın Antalya Valimiz devir almıştı. Bilhare 15 Temmuz oldu. 15 Temmuzla beraber Ajansın belki de en zor süreciydi. Ajanstaki o yapılanmayla ilgili etkin bir şekilde mücadele edilmesi gereken bir süreçte Sayın Valimiz sağolsun bizlere bırakmadan kendisi yoğun bir şekilde mesaisinin çoğunu da Ajansa harcamak suretiyle ve Antalya’nın büyük şehir olmasına rağmen bu geçiş sürecini çok şükür başaralı bir şekilde tamamladı. Başkanlık sitemi denilince yanlış anlaşılmasın. Burada dönüşümlü başkanlık var. Aslında başkanlıktan ziyade yönetim kurulu olarak işlerin yürütüldüğü bir ajans. Yönetim Kurulu kararı dışındaki iş ve işlemler zaten genel sekreterlik tarafından yürütülüyor. O nedenle bizler sadece şeklen başkanız, bundan önce olduğu gibi yine tüm arkadaşlarla birlikte aynı şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz. İnşallah ilimize, bölgemize, ülkemize hayırlı olur” dedi.

 

Vali Yılmaz, konuşmasının sonunda dönem başkanlığını kendisine devir eden Vali Karaloğlu’na, hizmetleri anısına hediye takdim etti.

burdur BAKA dönem başkanı.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
El temizliğinin önemi
El temizliğinin önemi
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti