Er meydanlarında Orhan Okulu fırtınası

KIRKGÖZ Döşemealtı Belediye Gençlik Spor Kulübü güreşçisi Orhan Okulu, er meydanlarında fırtına gibi esiyor. Son 3 günde 3 ayrı şehirde 3 altın kemer kazanan Okulu, üstün performansı ve hırsıyla dikkat çekiyor. 'Er Meydanlarının Geri Vitesi Olmayan Başpehlivanı' olarak isimlendirilen Orhan Okulu, antrenör Kemal Yılmaz nezaretinde Türkiye'nin dört bir yanında düzenlenen Yağlı pehlivan güreşlerinde Döşemealtı adına güreşiyor. 2017 sezonunun ilk güreşi olan Döşemealtı Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşlerinde birinci olarak altın kemeri boynuna takan Okulu, ardından Kumluca, Kırklareli Büyük Mandıra, Çanakkale Umurköy, Yalova Fevziye, Yozgat Sorgun, Düzce Belediyesi ve Burdur Dirmil yağlı pehlivan güreşlerinde birincilik kazandı. Muratpaşa Belediyesi, Kırklareli Kavaklı ve Samsun Vezirköprü güreşlerinde ikinci olan Orhan Okulu, 656'ncı Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde ise rakibi İsmail Balaban'a yenilerek ikinci oldu. 20-23 Temmuz tarihlerinde Yozgat Sorgun Belediyesi, Düzce Belediyesi ve Burdur Dirmil Belediyesi güreşlerine katılan ve 3 organizasyonda da tüm rakiplerinin sırtını yere getirerek altın kemeri boynuna takan Okulu, kazandığı kemerleri Döşemealtı halkına armağan ettiğini söyledi..

Er meydanlarında Orhan Okulu fırtınası
Er meydanlarında Orhan Okulu fırtınası
Bu içerik 267 kez okundu.

KIRKGÖZ Döşemealtı Belediye Gençlik Spor Kulübü güreşçisi Orhan Okulu, er meydanlarında fırtına gibi esiyor. Son 3 günde 3 ayrı şehirde 3 altın kemer kazanan Okulu, üstün performansı ve hırsıyla dikkat çekiyor.

 

'Er Meydanlarının Geri Vitesi Olmayan Başpehlivanı' olarak isimlendirilen Orhan Okulu, antrenör Kemal Yılmaz nezaretinde Türkiye'nin dört bir yanında düzenlenen Yağlı pehlivan güreşlerinde Döşemealtı adına güreşiyor. 2017 sezonunun ilk güreşi olan Döşemealtı Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşlerinde birinci olarak altın kemeri boynuna takan Okulu, ardından Kumluca, Kırklareli Büyük Mandıra, Çanakkale Umurköy, Yalova Fevziye, Yozgat Sorgun, Düzce Belediyesi ve Burdur Dirmil yağlı pehlivan güreşlerinde birincilik kazandı.

Muratpaşa Belediyesi, Kırklareli Kavaklı ve Samsun Vezirköprü güreşlerinde ikinci olan Orhan Okulu, 656'ncı Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde ise rakibi İsmail Balaban'a yenilerek ikinci oldu.

20-23 Temmuz tarihlerinde Yozgat Sorgun Belediyesi, Düzce Belediyesi ve Burdur Dirmil Belediyesi güreşlerine katılan ve 3 organizasyonda da tüm rakiplerinin sırtını yere getirerek altın kemeri boynuna takan Okulu, kazandığı kemerleri Döşemealtı halkına armağan ettiğini söyledi.

 

 


Kaynak: DHA

Er meydanlarında Orhan Okulu fırtınası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alman konsolosun makam aracı ikinci kez satışta
Alman konsolosun makam aracı ikinci kez satışta
Eriğin kilosu 500 liradan 100 liraya düştü
Eriğin kilosu 500 liradan 100 liraya düştü