Müftülükten 15 Temmuz paneli

BURDUR Müftülüğü tarafından '15 Temmuz Din ve Değerlerimiz' konulu panel düzenlendi. Öğretmenevi Nurcihan Velicangil Konferans Salonu'nda düzenlenen panel saygı duruşu, İstiklal Marşı ve Kur'an-ı Kerim okunmasıyla başladı. Panelde oturum başkanlığını İl Müftüsü Hıdır Bayrak yaptı. Panele konuşmacı olarak Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Onay ve MAKÜ İlahiyat Fakültesi öğretim görevlisi Ramazan Aksoy katıldı. İl Müftüsü Hıdır Bayrak, 15 Temmuz'da Türkiye'nin en ağır imtihanlarından birini yaşadığını söyledi. Bayrak, ″Ülkemiz 15 Temmuz'da hayasız bir akına maruz kaldı. Allah'ın hidayeti, idarecilerimizin dirayeti ve aziz milletimizin cesaretiyle bu büyük tehlike bertaraf edilmiştir″ dedi. Prof. Dr. Ahmet Onay, FETÖ'nün masonik bir yapılanma olduğunu ve yurt dışında halen daha aktif şekilde faaliyetini sürdürdüğünü kaydetti. Öğretim görevlisi Ramazan Aksoy da FETÖ ve avenelerinin İslâm tarihinin en büyük fitnesini uyandırdıklarını ve harekete geçirdiklerini söyledi..

Müftülükten 15 Temmuz paneli
Müftülükten 15 Temmuz paneli
Bu içerik 581 kez okundu.

BURDUR Müftülüğü tarafından '15 Temmuz Din ve Değerlerimiz' konulu panel düzenlendi.

 

Öğretmenevi Nurcihan Velicangil Konferans Salonu'nda düzenlenen panel saygı duruşu, İstiklal Marşı ve Kur'an-ı Kerim okunmasıyla başladı. Panelde oturum başkanlığını İl Müftüsü Hıdır Bayrak yaptı. Panele konuşmacı olarak Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Onay ve MAKÜ İlahiyat Fakültesi öğretim görevlisi Ramazan Aksoy katıldı.

İl Müftüsü Hıdır Bayrak, 15 Temmuz'da Türkiye'nin en ağır imtihanlarından birini yaşadığını söyledi. Bayrak, ″Ülkemiz 15 Temmuz'da hayasız bir akına maruz kaldı. Allah'ın hidayeti, idarecilerimizin dirayeti ve aziz milletimizin cesaretiyle bu büyük tehlike bertaraf edilmiştir″ dedi.

Prof. Dr. Ahmet Onay, FETÖ'nün masonik bir yapılanma olduğunu ve yurt dışında halen daha aktif şekilde faaliyetini sürdürdüğünü kaydetti.

Öğretim görevlisi Ramazan Aksoy da FETÖ ve avenelerinin İslâm tarihinin en büyük fitnesini uyandırdıklarını ve harekete geçirdiklerini söyledi.

 

 


Kaynak: DHA

Müftülükten 15 Temmuz paneli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü