Büyükşehir yönetiminde görev değişiklikleri

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi'nde bazı genel müdürlük ve daire başkanlıklarının yöneticilerinde değişiklik oldu. Antalya Su ve Atıksu (ASAT) Genel Müdürü Faruk Karaçay'ın yerine hukuk müşaviri İbrahim Kurt getirildi. Büyükşehir Belediyesi'nde daire başkanlıklarının yanı sıra şirket ve genel müdürlüklerinin yöneticileri değişti. Ağustos ayında yaş haddi nedeniyle emekli olacak ASAT Genel Müdürü Faruk Karaçay'ın yerine 1'inci Hukuk Müşaviri İbrahim Kurt getirildi. Faruk Karaçay ise Büyükşehir Belediyesi'nin yatırım şirketi olan ALDAŞ Genel Müdürü oldu. ALDAŞ Genel Müdürlüğü görevini Karaçay'a devreden, Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi olan Mesut Kocagöz de ANET Genel Müdürlüğü'ne getirildi. Belediye Ulaşım A.Ş şirketinde de değişiklik oldu. Aynı zamanda Başkan Menderes Türel'in başdanışmanı olan Caner Şahinkara, bu şirketteki genel müdürlük görevini birkaç ay önce danışman olarak göreve başlayan Mehmet Yiğit'e devretti. Şahinkara, başdanışman olarak devam edecek. DAİRE BAŞKANLARI DA DEĞİŞTİ Daire başkanlıkları da değişiklikten nasibini aldı. İlçe Hizmetleri Daire Başkanı İlyas Çopur, Destek Hizmetleri Daire Başkanı Mustafa Emekli ile yer değiştirdi. Çopur, daha önce de Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı yapmıştı. Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanı Ruhiye Sami, vekil olarak görev yaptığı Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı olarak devam edecek. Sami'den boşalan Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığı'na, Eğitim Şube Müdürü Timuçin Bayraktar atandı.  .

Büyükşehir yönetiminde görev değişiklikleri
Büyükşehir yönetiminde görev değişiklikleri
Bu içerik 426 kez okundu.

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi'nde bazı genel müdürlük ve daire başkanlıklarının yöneticilerinde değişiklik oldu. Antalya Su ve Atıksu (ASAT) Genel Müdürü Faruk Karaçay'ın yerine hukuk müşaviri İbrahim Kurt getirildi.

 

Büyükşehir Belediyesi'nde daire başkanlıklarının yanı sıra şirket ve genel müdürlüklerinin yöneticileri değişti. Ağustos ayında yaş haddi nedeniyle emekli olacak ASAT Genel Müdürü Faruk Karaçay'ın yerine 1'inci Hukuk Müşaviri İbrahim Kurt getirildi. Faruk Karaçay ise Büyükşehir Belediyesi'nin yatırım şirketi olan ALDAŞ Genel Müdürü oldu. ALDAŞ Genel Müdürlüğü görevini Karaçay'a devreden, Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi olan Mesut Kocagöz de ANET Genel Müdürlüğü'ne getirildi. Belediye Ulaşım A.Ş şirketinde de değişiklik oldu. Aynı zamanda Başkan Menderes Türel'in başdanışmanı olan Caner Şahinkara, bu şirketteki genel müdürlük görevini birkaç ay önce danışman olarak göreve başlayan Mehmet Yiğit'e devretti. Şahinkara, başdanışman olarak devam edecek.

DAİRE BAŞKANLARI DA DEĞİŞTİ

Daire başkanlıkları da değişiklikten nasibini aldı. İlçe Hizmetleri Daire Başkanı İlyas Çopur, Destek Hizmetleri Daire Başkanı Mustafa Emekli ile yer değiştirdi. Çopur, daha önce de Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı yapmıştı. Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanı Ruhiye Sami, vekil olarak görev yaptığı Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı olarak devam edecek. Sami'den boşalan Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığı'na, Eğitim Şube Müdürü Timuçin Bayraktar atandı.

 

 

 


Kaynak: DHA

Büyükşehir yönetiminde görev değişiklikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 387. Sayı
Akca Gazete 387. Sayı
Nöral terapi birçok hastalıkta kullanılıyor
Nöral terapi birçok hastalıkta kullanılıyor