İletişim dekanlığında devir teslim

AKDENİZ Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde dekanlık devir teslim töreni yapıldı. Akdeniz Üniversitesi Rektör Başdanışmanı Prof. Dr. Beykan Çizel, bir yıldır vekaleten yürüttüğü İletişim Fakültesi dekanlık görevini İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Ayhan'a devretti. İletişim Fakültesi'nde düzenlenen devir teslim töreninde konuşan Prof. Dr. Beykan Çizel, “İletişim Fakültesi dışından bir öğretim üyesi olarak fakültede işlerin sağlıklı bir şekilde yürümesi için elimizden geleni yaptık. Umarım başarılı olmuşuzdur″ dedi. Fakülte dekanlığı görevini fakültenin öğretim üyesine bırakmaktan memnun olduğunu dile getiren Prof. Dr. Çizel, Dekan Ayhan'a yeni görevinde başarılar diledi. Dekanlık görevini devralan Prof. Dr. Ahmet Ayhan ise Prof. Dr. Çizel'e emeklerinden dolayı teşekkür ederek, ″Olağanüstü bir zamanda görevi yürüttüğü için kendilerine samimi ve içten teşekkürlerimizi sunuyoruz″ dedi. Prof. Dr. Ayhan, Prof. Dr. Çizel'e yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür belgesi taktim etti..

İletişim dekanlığında devir teslim
İletişim dekanlığında devir teslim
Bu içerik 329 kez okundu.

AKDENİZ Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde dekanlık devir teslim töreni yapıldı.
Akdeniz Üniversitesi Rektör Başdanışmanı Prof. Dr. Beykan Çizel, bir yıldır vekaleten yürüttüğü İletişim Fakültesi dekanlık görevini İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Ayhan'a devretti. İletişim Fakültesi'nde düzenlenen devir teslim töreninde konuşan Prof. Dr. Beykan Çizel, “İletişim Fakültesi dışından bir öğretim üyesi olarak fakültede işlerin sağlıklı bir şekilde yürümesi için elimizden geleni yaptık. Umarım başarılı olmuşuzdur″ dedi. Fakülte dekanlığı görevini fakültenin öğretim üyesine bırakmaktan memnun olduğunu dile getiren Prof. Dr. Çizel, Dekan Ayhan'a yeni görevinde başarılar diledi.
Dekanlık görevini devralan Prof. Dr. Ahmet Ayhan ise Prof. Dr. Çizel'e emeklerinden dolayı teşekkür ederek, ″Olağanüstü bir zamanda görevi yürüttüğü için kendilerine samimi ve içten teşekkürlerimizi sunuyoruz″ dedi.
Prof. Dr. Ayhan, Prof. Dr. Çizel'e yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür belgesi taktim etti.

 

 

 


Kaynak: DHA

İletişim dekanlığında devir teslim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü