Eski Başkan Yardımcısı İbrahim Satılmış dün Ak Parili idim bu günde Ak Partiliyim

Bucak Belediye Başkan yardımcılığı 31 Temmuz tarihinde sona erdirilen İbrahim Satılmış yazılı olarak yaptığı basın açıklamasında şöyle dedi.

Eski Başkan Yardımcısı İbrahim Satılmış dün Ak Parili idim bu günde Ak Partiliyim
Eski Başkan Yardımcısı İbrahim Satılmış dün Ak Parili idim bu günde Ak Partiliyim Akca Gazete
Bu içerik 999 kez okundu.

“Sizlerinde bildiği gibi Ak Parti’mizin kuruluşundan beri parti içerisinde çeşitli kademelerde görev yapmaktaydım. Son olarak 2008 yılında yönetim kurulu üyeliğine seçildim. 4 Yıl boyunca Teşkilat başkanlığı yaptım. 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinden sonra ise bucaklı hemşerilerimizin teveccühü ile Belediye Meclis Üyesi olarak seçildim. Seçimlerin hemen ardından Belediye Meclis Üyelerimizin teveccühü ile Bucak Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevlendirildim.

Bu süre içerisinde siz değerli halkımıza hizmet etmek için gece gündüz demeden çalıştım. Sadece Bucak Merkez Mahallelerinin yanı sıra elimden geldiği ve imkanlar dahilinde köylerimize de hizmet götürmeye çalıştım. Bu çalışmalarda benimle beraber gecesini gündüzüne katan belediye personelimize, Mahallelerimizin ihtiyaçlarını giderirken gece dahi işçilerimiz ile beraber olan muhtarlarımıza, bu görevin bana tevdi edilmesinde emekleri olan belediye meclis üyelerimize ve mahallelerimizde çalışmalar esnasında bizlere yardımcı olan siz değerli Bucak’lı Hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Tüm bu çalışmalar esnasında da siyasi olarak 1 referandum ve 2 genel seçim ve Cumhurbaşkalığı seçimi olmak üzere 4 tane seçim geçirdik. Bu seçimler de partimiz bana 3 defa Seçim Koordinasyon Başkanlığı görevi vermiş ve bende bunu başarıyla yerine getirmenin mutluluğunu yaşadım.

Ancak 31.07.2017 tarihinde Bucak Belediye Başkan Yardımcılığı görevime son verilmiştir. Son zamanlarda birileri her zaman olduğu gibi meyve veren ağacı taşlamaya başladılar. Aynı kişiler bedel ödetmek için mücadele veriyorlar ama unutmasınlar ki ben Makam Mevkii için Koltuk İçin Ak Partili olmadım ve olmayacağım. Dün Ak Parti’liydim, Bugün Ak Parti’liyim Yarında Ak Parti’li olacağım. 31.07.2017 tarihi itibarıyla Belediye Meclis Üyeliği Görevim devam etmektedir. 2019 Seçimlerimlerine kadar Belediye Meclis Üyesi olarak Partime siz Bucak’lı hemşerilerime hizmet etmeye devam edeceğim.  2019 seçimlerinden sonra ise Ak Parti’nin bir neferi olarak verilen görevi yerine getireceğim” dedi. 

bucak belediye ibrahim satılmış başkan yırdımcısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
El temizliğinin önemi
El temizliğinin önemi
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti